0
clear
  • Хуачен Сребрена Фабрика-Ѕвезда Месечината Сонце Прстен За Жени Тинејџери Девојки Хипоалергична Големина 6-Накит Сребро 7
  • -20%
  • -20%
Хуачен Сребрена Фабрика-Ѕвезда Месечината Сонце Прстен За Жени Тинејџери Девојки Хипоалергична Големина 6-Накит Сребро 7

Хуачен Сребрена Фабрика-Ѕвезда Месечината Сонце Прстен За Жени Тинејџери Девојки Хипоалергична Големина 6-Накит Сребро 7

DEN 191.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сребрена Фабрика-Ѕвезда Месечината Сонце Прстен За Жени Тинејџери Девојки Хипоалергична Големина 6-10 Накитопис месечината симболизира нови почетоци и позитивни промени што се одвиваат во нашите животи. Ѕвездите се симболи на заштита, светлина и насоки за нашето патување низ животната облека ова прекрасно крштевање На Полумесечина; бар-мицва; лилјак-мицва; роденден; крштевка; ангажман; дипломирање; празник; божиќ; денот на татковците; ханука; кванза; мајки-ден; валентин-ден; свадба. Подароците не мора да бидат премногу скапи или посебни, но мора да имаат одредено потекло или да имаат некаква врска со себе. Духовното значење не може да се измери со пари. Откако ќе се размени подарок, тоа значи дека ќе си го дадете вашиот подарок на себе. Лојалноста се доставува и до другата страна. Накитот молчи, но може да го допре женското срце повеќе од кој било јазик. Речиси сите скапоцени камења се третирани за да се подобри нивната убавина и да се бара посебна грижа. Наменета Употреба : Елегантна и пристојна осумка што треба да се носи за какви било посебни прилики ,деловни активности,забави,свадбен роденден, денот на вљубените, денот на мајката или денот на годишнината итн. КОНТАКТ : АКО имате проблем со поставување на вашата онлајн нарачка, имате прашања во врска со вашата стока, слободно испратете ни порака.

Главните својства

Избор на купувачот

: 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 109cm / 42 Големина : XXL Големина Големина : ХХХХХХЛ Го�

Пакетот Вклучува 4 Р1 Ротори За Јаглеродни Сопирачки, 8 Керамички Влошки за Сопирачките и Хардверски Ком�

брзина и сила ss700 бес со машината целосно лице шлем црно / бело овој шлем се одликува Со Напредна термоПо�

Опис r r овој уникатен Автоматски Диспензер За Паста за Заби е дизајниран за ваша погодност, хигиенска и �

Колекцијата Форли Од Белатера Домот има неверојатни суети во бањата кои можат беспрекорно да се интегр�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипа Вратот Бела Тр

Големина : С Биста : 86см / 33.86" Горна Должина : 63см / 24.80" Половината : 62см / 24.41" Половината : 68см / 26.77" Должина :

Прекрасни организатори Со разноврсно складирање, Алира е направена од стакло и е достапна во три различ

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Модни Жени Солидни Обични Џебни Возбудувања Еластични Половини Здолништа Карактеристики : 1.It изработе�

● Вистинската боја може малку да се разликува преку сликата на вебстраницата поради резолуцијата на ко

Големина : 45см х 45см / 18 "х 18" (Прибл.) Карактеристики : Квадратен Шајп, Удобен, Скриен патент Одличен подаро

Нашата одлична услуга по продажбата гарантира дека ќе можете да купувате со доверба.Прецизни Исечоципр

20032005 Форд Експлорер Цевка3 За Помошни НЕЈЗИНИОТ HVAC Нејзиното Црево (Еди Бауер / Ограничен / NBX / Поштен�

Мултифункционално : може да се користи како патување, торба за купување, торба за багаж, торба за вежбање

Спецификации : Лабрадор куче дизајн автомобил налепница, смешни и убави Водоотпорен и заштита од сонц�

Површината од нерѓосувачки челик отпорна на дамки и промена на бојата на топлина ќе ви обезбеди сигурна

Please wait...