0
clear
  • Dpityserensio Беспилотно Летало СО 4k HD Камера Далечински Управувач Играчки Подароци За Деца Почетници Со Режим На Надморска Височина
  • -20%
  • -20%
Dpityserensio Беспилотно Летало СО 4k HD Камера Далечински Управувач Играчки Подароци За Деца Почетници Со Режим На Надморска Височина

Dpityserensio Беспилотно Летало СО 4k HD Камера Далечински Управувач Играчки Подароци За Деца Почетници Со Режим На Надморска

DEN 2079.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Батерија на телото : 3.4заштитни прстени.Режим на полнење : USB кабел за полнење.Режим без глава, нема потреба да ја прилагодувате положбата на авионот пред летање . беспилотно летало на дозвола.4 Ghz Технологија Усвоена За Анти-Мешање.Карактеристика : со преклопливи раце, мала големина, лесен за носење.It имајте брзина на летање на 3 нивоа за да се префрлите) тоа може да направи поголема среќа со летањето.Брзина опрема : Брзо/Средно/Бавно.СО 4k широк агол камера даде широк висока денфиниција слики и видео.1 шрафцигер.Преклопена големина на производот : 8х5, 5х4см(3, 3х2, 2х1, 6ин).Модел на мотор : 716 мотор Без Јадро.4xspare ножеви.Растојание За Пренос на слика : 40-60 метри.Со режимот на надморска височина функција обезбедува стабилен лет. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката.4 Канал што може да се искачи,спушти, напред, назад, лево странично летање, десно странично летање и тркалање 360°.1xstorage торба.Траекторија Лет. параметри На Објективот : 4k предна леќа.Материјал : Пластика/Метал/ Електронски компоненти.Бруто тежина на производот : 305гр/0,7 фунти.Р / Ц Растојание : 80 метри.Нето тежина на производот : 0,2 кг/0,44 фунти.Функција : Нагоре/надолу, Напред/назад, Свртете лево/десно,Страничен лет,брзина на летот на 3 нивоа,ПРЕДВОДЕНА Светлина,Режим Без Глава,Режим На Задржување На Надморска Височина,Wi Fi FPV,Лет На Траекторија, Камера/Видео.R/C Режим : Левата рака гас.далечински управувач.2инструкции.7 V 600m Ah липо.Жиро со 6 оски што може да има постабилно летање и лесно да се control.Трупот на квадкоптерот е изработен од висока јачина и Отпорен) инженерска пластика,лесен и издржлив отпор.Време на летање(Единечна батерија) : 10-12 минути.

Главните својства

Избор на купувачот

Инстант ПоракаТетка Животот Е Најдобриот ЖивотЖенски Тркач Резервоарот ТопИнстант Порака е онлајн спе

Ние обичај го правиме секој мурал од керамички плочки едно по едно парче Нашиот персонал посветува голе

Каролини Богатства Бб5402гф Наместо да Имаат Знаме За Кафе Градина Големина Мала, разнобојна, А Имаат Зна�

Овој Вентилатор За Прозорци Со Низок Профил На Жарден Домашна Средина комбинира квалитет и напреден ди�

Продавница Safavieh на За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмо�

Хадсон бебе rashguard сет има појавување на rashguard и дното поставени во забавни бои и отпечатоци...

30двор цевка на парична казна восочен полиестер конец Оваа нишка со три влакна, висока затегнувачка нишк

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Bcloud Од Пазарот Joybuy.Опис : со поддршка за префрлу

Пурина Фенси Гозба Ситници Со Влажна Храна За Мачки, Претворете го времето на хранење во гурманско иску�

Од Колекцијата Софија, трансформирајте го вашиот простор за живеење во егзотична дестинација за патува

Доаѓајќи заедно за прв пат во физички формат, Садху Голд и Охблив ви носат цитат; Материјалот Ра(в);...

Кал Flap Pro Fit Splashguards Pro Fit Splashguardspro Fit Splashguardspro Fit Splashguards; Се Продава во Парови;КАРАКТЕРИСТИКИ : Фабрички Изгл�

Пирели П Нула 285 / 40ЗР22 (110Ј) Xloverview Пирели P нула е гума со ултра високи перформанси која е изградена за упо�

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Пијано Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметн

Please wait...