0
clear
  • Единствени Поволни Цени Вентил За Рециркулација На Издувни Гасови За Ситроен Берлинго Дизел 1.6 HDI 9HP 9HS 2008-
  • -20%
  • -20%
Единствени Поволни Цени Вентил За Рециркулација На Издувни Гасови За Ситроен Берлинго Дизел 1.6 HDI 9HP 9HS 2008-

Единствени Поволни Цени Вентил За Рециркулација На Издувни Гасови За Ситроен Берлинго Дизел 1.6 HDI 9HP 9HS 2008-

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристика : тоа е добра замена за старата или скршената, одговара на оригиналот. Директна замена за правилно вклопување и лесна инсталација. Изработени од квалитетни материјали за долг работен век. Ова е не-ОЕМ производ, само додаток! Фитмент : За Ситроен Берлинго Дизел : 1.6 HDI 9 HP,9 HS 2008-2016, За Citroen Berlingo M_ Дизел : 1.6 HDI 9 HW,9 HX 2005-2016, За Citroen C3 FC_ Дизел : 1.6 HDI 9 HX 2005-2010, За Citroen C3 Mkii Дизел : 1.6 hdi 9hp,9hr,9hx 2009-2016 ,за citroen c3 picasso дизел : 1.6 Hdi 9hx 2009-2016, ЗА citroen C4 MKI дизел : 1.6 hdi 9hx,9hy 2004-2011, ЗА citroen C4 дизел : 1.6 hdi 9hy,9hz 2006-2011, За Citroen C4 Grand Picasso Ua_ Дизел : 1.6 HDI 9 HY 2006-2016, за Citroen C4 Picasso Mki Дизел : 1.6 hdi 9 HY 2004-2013, за citroen c5 Re_ Дизел : 1.6 Hdi 9hy,9 HZ 2004-2016, за CITROEN C5 TD_ ДИЗЕЛ : 1.6 Hdi 9hy, 9 HZ 2004-2016, за CITROEN C5 TD_ ДИЗЕЛ : 1.6 Hdi 9hy, 9 HZ 2004-2016, за CITROEN C5 TD_ ДИЗЕЛ : 1.6 Hdi hdi 9hz 2008-2016,ЗА citroen диспеч ДИЗЕЛ : 1.6 hdi 9hu 2007-2016,За Citroen Xsara Picasso n68 ДИЗЕЛ : 1.6 HDI 9hx 2004-2016,За Fiat SCUDO 270_ дизел : 1.6 D 9hu 2007-2016, За Ford C-MAX DM2 дизел : 1.6 Tdci G8da,G8db, g8dc,G8 DD 2007-2010,За Ford fiesta Mkv Дизел : 1.6 Tdci hhja,HHJB 2004-2008,ЗА FORD Fiesta MKV ДИЗЕЛ : 1.6 TDCI HHJA, hhjd,hhje,Hhjf, UBJA 2008-2016, За Форд фиеста дизел : 1.6 TDCI HHJC,hhjd,hhje 2009-2016,За Ford Focus Mkii ДИЗЕЛ : 1.6 TDCI g8da 2004-2012,ЗА FORD FOCUS C-max petrol : 1.8 G8 DA, g8db,hhda, Hhdb, QQDC 2003-2007, За ford Fusion Ju_ diesel : 1.6 TDCI HHJA, hhjb 2004-2012. Ве молиме дозволете 3-5мм разлики поради рачно мерење. Вклучен пакет : 1 x Вентил За Кружење На Издувните Гасови, 1 x Заптивка. Единствени Поволни Цени Вентил за Рециркулација на Издувни Гасови 9649358780 за Ситроен Берлинго Дизел 1.6 HDI 9 HP 9 HS 2008-2016. Материјал : Метал, Боја : Црна, Сребрен Тон, Игла Број : 6, Големина : 15, 8х7, 5см / 6,22 "х2, 95"(Л*В). Ое Број : 9649358780. EGR вентилот може полесно да стартува возилото, да го подобри времето на одговор на гасот и да работи непречено. Ве молиме бидете сигурни дека бројот НА ОЕ што ви треба со нашата конзистентна пред да го нарачате. Добра отпорност на топлина и издржливост, подобрување на перформансите и ефикасноста на моторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : дизајнот за заштеда на Простор е инсталиран на горниот дел од мониторот за да заштедите простор з�

Леснотијата во летото во овој бенд слајд Корк клин се лизга на сандалата со мемориска пена, без граници �

Цврста рамка за прилагодување на не'рѓосувачки челик со кристали од Сваровскиќерка розова кутија дизај

Регулаторот на притисокот на горивото не е потребен.4 Л 19731986 ГМЦ Ц3500 8 ЦИЛ 7.16 Влезните И Излезните Порти Н

Тип на ставка : 3Та Светлосна Сопирачкаматеријал : ABS+PCFitment : Одговара За Џип Wrangler JL 20182020 1 x Светлото На Соп�

Оваа женска нејасна јакна е стилски додаток на ладно време на плакарот за палто Направено е целосно од п

Протресете ја рутината на вашата мачка со вкусот на Усните На Забавата Пурина Фриски Измешајте Вкусови

Донесете Современа Апстракција во вашиот дом со Оваа голема метална ѕидна уметност Оваа Модерна Симпат

Знаеме дека е предизвик да се најдат уметнички дела уникатни како и вие, па затоа го пребаравме светот з�

Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.Сезона : Fall Зима

Меки врвови со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима Нат

Керамичката подлога За сопирачки И хардверскиот комплет Z17 Evolution е прифатлива замена на залихите за ваш�

Уметник : Дафне Brissonnetsubject : Abstract Style : Modern & Modernure Product Type : Galleryобвиткано платно Арттис подготвено за виси, у�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Каролини Богатства BB4193 CO1 Среќен Елка Пудлица Сребрена Керамички Украс, 3 во, разнобојни Керамички Украс

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Телескопска Скала, Продолжена Висина на Скалата 8 стапки 6 инчи, АНСИ Тип 1, Материјал Алуминиум, Прилагод

Please wait...