0
clear
  • BUIgtTklOP Време И Тру Фустани За Жени Дозвола
  • -20%
  • -20%
BUIgtTklOP Време И Тру Фустани За Жени Дозвола

BUIgtTklOP Време И Тру Фустани За Жени Дозвола

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женски Летен Моден Лабав Долг Фустан Со Краток Ракав Асиметричен Замав Со Асиметричен Слоевит Фустан На Плажа : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : Ладен Стил На Рамо : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Кратки Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.Usukeubustsleevelungthlarge8123894-100cm/37.01-39.37"17cm/6.69" 94cm/37.01 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 94-100cm/37.01-39.37 "Ракав : 17cm/6.69" Должина : 94cm/37.01 " € Карактеристики : Супер Мека и Удобна.Дишење и одлично за носење цел ден.Погодна Пригода : Секојдневен/Забавен/Работен/Плажен/Празничен Стил.Добро За Пролет, Aut и Лето. Овој фустан не е само разумен по цена, туку и многу мек и еластичен во ткаенина, што го прави лесен и многу погоден за летни временски услови, но е доволно тежок, така што не треба да се грижите дали ќе лета или ќе заглави некаде. По миењето на рацете, тие брзо се сушат и едвај имаат потреба од пеглање. Нема намалување. Погоден за повеќето луѓе : имаме широк спектар на големини, со еластични ремени погодни за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан ви одговара. Носете го, вие сте полни со шарм!. Облека Нега-тоа е миење со рака или машина со ладна вода, не белилото. висат или линија сува. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики мешавина од совршено обликувани светло зелени врвови за ЈП и совети за четки за шишиња с

Се чувствувате како да сте зачекориле во историска книга кога ќе го облечете Овој Средновековен Кралск�

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20022007 БЈ

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Колекцијата Перса е нашиот начин да ги донесеме традиционалните персиски стилови од дворовите на антич

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои ва

Подобрете го изгледот и чувството на мебелот за двор со Овој Комплет За Перничиња За Длабоко Седиште Во

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Последниот ЏедајЛук Ѕид Постер е дизајниран со висок квал

Единствениот пригушувач со широк пазар со 100% конструкција од нерѓосувачки челик, ПРИГУШУВАЧИТЕ на Сс с�

Висечките папки се направени со висок процент на рециклирана матрица за еколошката канцеларија Горнит�

Please wait...