0
clear
  • Кали_стор Елек За Мажи Надворешна Облека Машки Надворешен Зимски Елек Надворешна Облека Обложен Пуфер Елек БЕЗ Ракави BU2, XL
  • -20%
  • -20%
Кали_стор Елек За Мажи Надворешна Облека Машки Надворешен Зимски Елек Надворешна Облека Обложен Пуфер Елек БЕЗ Ракави BU2, XL

Кали_стор Елек За Мажи Надворешна Облека Машки Надворешен Зимски Елек Надворешна Облека Обложен Пуфер Елек БЕЗ Ракави BU2, XL

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Машки Есенски И Зимски Памучен Секојдневен Чувајте Топол Патент Отстранлив Со Качулка Одмор Без Ракави Надворешен Елек Материјал Јакнисезона : Лето,Пролет,Fall, Зима. Пол : Мажи. Материјал : памук, полистер. Тип на шема : боја на почвата. Должина На Ракавот : Никој. Јака : со качулка. Дебелина : Стандард. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) МАТЕРИЈАЛ : најлонска обвивка, обложена со полиестер, исполнета со полиестер. КАРАКТЕРИСТИКА : еластично врзани манжетни за да се минимизира загубата на топлина. Лесна ватирана зимска јакна, удобна, мека ткаенина и интимен дизајн. ПРИЛИКА : оваа зимска јакна отпорна на брчки и издржлива е добра за пешачење, патување, качување.

Главните својства

Избор на купувачот

Изработени од 100% 110 гсм 1800 серија микрофибер ткаенина, Уникатните Футроли За Перници за Тело нудат не са�

Вашиот мал брзинец ќе го сака Овој Костим За Ноќта на Вештерките За Момчиња Мускулен комбинезон за град�

Navatlas NO300 " Над Главата " Слушалките За Домофон доаѓаат со ушни влошки за поништување бучава, Звучници Со Г

Колекцијата Ла Јола може да се пофали со земјени бои и дизајни инспирирани од природата кои ја предизви�

Нашите Обични Предни Памучни Панталони се совршени за човекот кој бара работни панталони кои нудат сек�

Користете Ги килимите На Челзи за дизајнерска шик и преодна надградба во вашиот дом Колекцијата на кили

Овој импресивен Длето нерѓосувачки Челик 8мм Црна Ipпозлатени Четкани Центар / полиран Рабови Свадба Бен

Овој Луксузен Костим За Војна на Ѕвездите На Дарт Маул за Деца се базира на начинот на кој изгледа овој л

Класичен џогер : спортски, кул, обичен и удобен Атлетските дела го прават тоа повторно со овој пар плетен

Овие Трендови Меѓународни Досадно На ДиректориМрежа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобо

Исклучителен Квалитет И Извонредна Издржливост комплетен сет на мастило за избрани компатибилни пиксм

14к Бело Злато Гранат Приврзок Сјаен Пресек 4.00 Карати Избрани Камења : Природен Гранат, Сјаен Крој, 10х8мм,

Подобрете ја функционалноста НА Мијалникот НА Вашата Работна Станица КРАУС со табла за сечење дизајнир

Please wait...