0
clear
  • Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Каберне Црвена Метална Форд Контура
  • -20%
  • -20%
Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Каберне Црвена Метална Форд Контура

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Каберне Црвена Метална Форд Контура

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Подготвената површина обезбедува Основниот Слој и Проѕирниот Слој на Уретанот да имаат професионални трајни резултати. Основниот Слој од уретан е прецизно измешан за совршено да одговара на бојата на вашите возила. Чистиот слој е ОТПОРЕН НА УВ, лежи рамно и има одличен сјај. Прајмер, Основно Палто и Проѕирно Палто се супер брзо сушење. Содржи една конзерва Од 7,5 мл Прајмер, една конзерва Од 12 мл Боја За Основно Палто и една конзерва Од 12 мл Проѕирно Палто.

Главните својства

Избор на купувачот

Фати некои летни зраци и можеби неколку комплименти Во Сандалата На клин Олесија еспадрил од Колекција�

Задебелени и стилски, направете изјава со овој прстен Изработен е од сребро со родиум Овој атрактивен п�

Имањето соодветна алатка за работата ја олеснува работата во кујната Оваа стругалка за клупа е совршен�

Започнете го денот на симпатична нота Со Комплетот Мини Маус На Дизни Шарен и симпатичен, овој комплет и

Со детали за заоблени прсти и врвки, Мелеи чизмите по Патување И Екипаж зборуваат сами за себе...

Каролини Богатства Bb1608rug Елка и италијански Greyhound Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 X 27", Машина Перат Мем�

Колекцијата Традиција комбинира весели бои со шик дезени за да ја осветли секоја просторија...

Помладиот Воблер Mooselook е совршен за презентации на плитки или врвни води Стартувајте ги на рамна линија

Дали некој рече Бу? Исплашете малку забава За Ноќта на Вештерките со оваа застрашувачки згодна Снупи Гр�

ДЕНСО Авто Делови А / Ц Експанзија Вентил П / Н : 4752107 А / Ц Експанзија Ване О Е Квалитет Уредите за проширув

Please wait...