0
clear
  • 1. Галон Мала Корпа За Отпадоци Корпа За Рециклирање Тенок Профил За Компактни Простори Бања Канцеларија Спална Соба Кујна
  • -20%
  • -20%
1. Галон Мала Корпа За Отпадоци Корпа За Рециклирање Тенок Профил За Компактни Простори Бања Канцеларија Спална Соба Кујна

1. Галон Мала Корпа За Отпадоци Корпа За Рециклирање Тенок Профил За Компактни Простори Бања Канцеларија Спална Соба Кујна

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајн на форма на навој со завртки, едноставна и модерна стилска корпа за отпадоци со модерен тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни отвори и непарни простори во вашата бања, спална соба или канцеларија изработени од супер силен полипропилен, КАНТИТЕ ЗА ѓубре ДАЏИТРЕ се издржливи, лесно се бришат со влажен простор за крпа ефикасен,стилски,издржлив,економичен,удобен и ефикасен начин за рециклирање. Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занаетчиски простории, дувла и која било друга просторија за која е потребен декоративен отпад; исто така одлично за соби за студентски домови, апартмани, станови, R и кампери : 7,8" дијаметар х 10" висок, капацитет од 1,8 галони/ 6,8 литри. DAJITRE 1.8 Галон Мала Корпа За Отпадоци Корпа За Рециклирање Бин Тенок Профил За Компактни Простори Бања Канцеларија Спална Соба Кујна (1.8 Галон Б-Црна).

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

3 јерс & до Крстарење околу во стил Со Барби! Таа е подготвена да тргне на патот во нејзиниот кул розов и б�

Женски Фитнес Спорт Опуштено Лабаво Печатење Еластични Панталони Долги Половинакарактеристики : израб

Нормално Е ЗдодевноМаици За Големи Момчиња и Блузи за Резервоари, До Големи Момчиња Со Големина 24 Млади

Женствен и елегантен стил додава елеганција и во повеќето прилики Нега на облека : Редовно перење.27" ГОЛ�

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Жад Зелена Површина Килими, 8 "х 10"...

1 / 9 Нема трговски марки / авторски права Испраќање ВО одобрени JMG Inktastic kawaii кисела парче новороденче Долг

Овие Трендови Меѓународни Г И Џо : Змија Очи Група Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни

Марот, Стефани 18х8 Златно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Буон Апетит

5 Ц, САД 5Ц, САД 6Ц, САД 6 Овие секојдневни чизми се совршени за целата студена сезона, костум за момчиња и д�

Воведете духовен ретроглам стил во вашата модерна или еклектична дневна соба во средината на векот со н

Јакната Со Нано Школка обезбедува совршена рамнотежа на лесна, водоотпорна и дише надворешна обвивка с�

Совршено решение за чување и организирање мешунки за кафе со една порција и / или карафи во вашиот дом ил

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18

Please wait...