0
clear
  • BOO Компатибилен 12v AC Адаптер Замена ЗА РОЛНИ PS PS27E DP Rf Полнач За Напојување Mains PSU
  • -20%
  • -20%
BOO Компатибилен 12v AC Адаптер Замена ЗА РОЛНИ PS PS27E DP Rf Полнач За Напојување Mains PSU

BOO Компатибилен 12v AC Адаптер Замена ЗА РОЛНИ PS PS27E DP Rf Полнач За Напојување Mains PSU

DEN 182.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

12v Ac Адаптер Замена ЗА РОЛНИ PS27 PS27 E DPX351325 Rfx Полнач За Напојување Mains PSU 12v Ac Адаптер Замена ЗА РОЛНИ PS27 PS27 E DPX351325 Rfx Полнач За Напојување PSU. Произведен со висококвалитетен материјал, животниот век на напојувањето е подолг од другите производи, Повеќе заштеда на енергија и заштеда на енергија,што го прави издржлив и достапен производ. и вградена заштита на прекумерна струја, над напон, кратки кола . Нема Бучава И Долг Животен Век за да се обезбеди безбедност. КОМПАКТНИОТ ДИЗАЈН и МАЛАТА ПОТРОШУВАЧКА го прават идеален за земање и користење дома.Ние се фокусираме на висококвалитетни и безбедни адаптери за напојување. Повеќекратна Безбедносна Заштита : Вградена заштита од прекумерна струја, над напон, кратки кола . Нема Бучава И Долг Животен Век за да се обезбеди безбедност. КОМПАКТНИОТ ДИЗАЈН и МАЛАТА ПОТРОШУВАЧКА го прават идеален за земање и користење дома. Издржлив е и тешко се крши. Изберете Точен Напон : ве Молиме изберете точен напон пред да го приклучите на вашиот уред. Малите апарати за домаќинство обично немаат заштита од коло, ако со погрешен напон, може да го оштетат вашиот уред. Важно е да го изберете вистинскиот напон пред да го напојувате уредот. Препорачуваме да користите помалку од 80% од целосното оптоварување. Забелешка : Спречете паѓање од височини за време на употребата. Не фрлајте, чукајте или тресете го полначот. Високите и ниските температури можат да го скратат животниот век на електронската опрема, полначите за оштетување и плочките за оштетување. Ве молиме користете во затворени простории.Те молам, не претерувај. Во спротивно, наскоро ќе се оштети.

Главните својства

Избор на купувачот

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Поканете Ја Колекцијата Транс на теписи од областа да фрли магија на убавина во вашиот современ или уме�

Multiик Мулти Организатор Од Умбра има 14 куки, обезбедувајќи лесен пристап до вашите работи Esик може да би�

К&Н Универзалните Филтри за Воздух За Прицврстување се произведени за широк спектар на апликации и уник

Удобниот фаворит станува сериозен со Работата НА СКЕЧЕРИТЕ : Опуштено Вклопување® Сигурен чевел за Пат

Ова е официјално лиценциран Кампусот Слика Литографија Универзитетот На Централна Флорида Кампусот Сл

Супер Должност Електричен Вентилатор 9 " ПРАТЕНИК Извлекувач Вентилатор За Ладење На Моторот Дополните�

Винил Поларно Бело 34"Л х 29.5" х 14.75" Капак На Климатизерот (3021) ОД АДКО Заштитете го вашиот клима уред на пок

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед Меѓународни �

19" х 11 " Неверојатни Животни полистон петел, се одликува со петел горниот дел од торзото со опашка пердув�

Момчиња мода фудбал слајд сандала со обликувана влошка за удобности флексибилни надворешни момчиња сл�

Создадете посебно место што станува срцето на домот со освежувачка привлечност на Колекцијата Долче Ди

Апстрактните и природни светски мотиви на Килимите За Собирање Estрела ќе додадат прскање на боја и возб�

Please wait...