0
clear
  • Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Апстрактно Црвено Модерно Подрачје Килими, 4 ' Плоштад
  • -20%
  • -20%
Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Апстрактно Црвено Модерно Подрачје Килими, 4 ' Плоштад

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Апстрактно Црвено Модерно Подрачје Килими, 4 ' Плоштад

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Главните својства

Избор на купувачот

Класичен пулвер на екипажот е задолжителен во секој плакар Ова девојчиња од мали деца од Garanimals доаѓаат �

Додадете го привлечноста во вашиот луксузен декор за ентериер со овој детален килим Овој кралски килим

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Разновидната пешкир со качулка може да се носи како пончо или бањарка, па дури може да се користи како ми

Од салата до јога мат, ставете се со софија фармерки со високи хеланки на половината, во кои се наоѓаат л�

За fallуби се без граници ултрамеки пантолони од пламен Забавните отпечатоци даваат искра на возбуда на к

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на

Направете го Мики Маус дел од плакарот на вашето мало момче со оваа облека за панталони со худи и џогер о

Baretraps Nevin е симпатична обична лизгање што додава забавна личност на вашата облека со најразлични обрасц�

Вашето дете ќе го сака овој реверзибилно наследство за деца од земја на ливади, креветвоторба за постел�

Фустанот со ракав на ракав со лажичка е дел од удобната и модерна работа од домашната колекција...

Добредојдовте на авантурата на вашиот иден живот со нашиот машка 8мм кобалт црна и златен тон IP свадбен �

Овој стол за челични комерцијални одделенија е совршен за секоја пригода особено за училиштата и облас

Pori Jewelers создаваат сложени квалитетни парчиња со сложени вештини за занаетчиство што ќе се истакнат во в

Please wait...