0
clear
  • Кингстон Месинг ЦЦ34Т Гроздобер Ѕид Монтирање Када Тапа, Полиран Хром
  • -20%
  • -20%
Кингстон Месинг ЦЦ34Т Гроздобер Ѕид Монтирање Када Тапа, Полиран Хром

Кингстон Месинг ЦЦ34Т Гроздобер Ѕид Монтирање Када Тапа, Полиран Хром

DEN 1680.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Славините на кадата со канџи на ѕидот се совршен прицврстувач за додавање декоративен талент во вашата бања поради нивните уникатни архитектонски елементи. Со гроздобер раскош, ова ќе го комплетира вашиот рафиниран декор за бања со помош на неговата врвна полирана хромирана завршница. Цврстата месинг конструкција, исто така, создава тежок, квалитетен производ. Кертриџ керамички диск без капе. 3-3/8" инсталација на ѕид. 1.75 " излив дофат. Одликувајќи се со порцелански рачки на рачката. 3/4 " -14 нпс влезна врска. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Заштитената марка за трговска марка е рег

Подгответе се да ја освоите зимската земја на чудата со нашите високи чизми за банџи! Со лесен за употре�

Покажете го вашиот тимски дух на оваа нараквица за истегнување на NFL Шарм на шарен тим на логото се виси �

Тарезата е сигурно дека ќе биде најразновидната летна сандала во вашата гардероба бидејќи лесно може д�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Оваа торба за ручек е направена од високо издржливиот 420 D полиестер, безбедна храна и има лесна за чисте�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Редовни фармерки на Georgeорџ Машки и големи мажи 100% памук Тешка категорија Непротеч Седи на половината...

Непознат претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х29 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирање,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Please wait...