0
clear
  • Партал Бентон Шарени Памук Тркач Килим, Слонова Коска Зелена, 2 '3 11'
  • -20%
  • -20%
Партал Бентон Шарени Памук Тркач Килим, Слонова Коска Зелена, 2 '3 11'

Партал Бентон Шарени Памук Тркач Килим, Слонова Коска Зелена, 2 '3 11'

DEN 551.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шик, современ стил и меко чувство на памук под нозете ги прават овие уникатни подни облоги идеален избор за секојдневен декор на просторијата. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Рачно Ткаени Во Индија. Издржлива конструкција, овие Килими се совршен додаток во вашиот дом за шик надградба. Живописни, трендовски бои ја исполнуваат конструкцијата со рамно ткаење на овие суштински, Американски класици. Текстилна Уметност Област Килими. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. 100% памук. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња...

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете...

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Please wait...