0
clear
  • Са Вистински Проток Подглазура, Тусон Тиркизна, Пинта
  • -20%
  • -20%
Са Вистински Проток Подглазура, Тусон Тиркизна, Пинта

Са Вистински Проток Подглазура, Тусон Тиркизна, Пинта

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сакс Вистински Проток Тиркизна Подглазура од Тоскон доаѓа во концентрирана непроѕирна течна боја. Подготвен е за употреба на глина/зеленило или бисквит. Покријте со транспарентна глазура за површински сјај и побогата боја. Глазурата може да биде различна боја за време на нанесувањето и ќе се смени во посакуваниот изглед по потребното пукање во печка. Бојата малку потемнува кога се пука конус 6. Замрзнување/Одмрзнување стабилно. Преземете Сакс Вистински Проток Совети За Нега На Глазура опсегот На Пожар е 06-6. Нетоксични. Олово слободен. Доаѓа во широка пластична тегла за уста. Во согласност СО АСТМ Д-4236.

Главните својства

Избор на купувачот

Алпинистарс СТЕЛА СМХ6 в2 Проветрени Чизми застрашувачка сила на улица и патека, Втората генерација Алп�

Опуштете се во кабаната во оваа пол точка Tankini костим за капење од Тера прилагодливо затворање на грбот..

Стил : Сезонски Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трг�

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мала Дамка, Мало Абе

Машка машка четкана грб директно затегнување пет џеб Jeanан Ли Машка четкана грб со права тепачки фармерк

Без граници фустанот за каросериско тело на Јуниор е одлична форма што одговара, фустан за гушкање на т�

Нема да испадне Многу халтер дизајн без движење наоколу Специфичност на предметот пол : Женска Сезона : �

Помислете на вашата омилена маичка да може да се вклопи над целото тело Оваа официјална маичка MLB фрлена

Опис : Брзо полнење : Изработен од монокристален силиконски соларен панел СО соларна батерија ОД 2v / 140ma, �

Цветна ширина на ширина од ширина со два тона, пумпа за носење фустан за свадба, матурска или вечера Овој

Please wait...