0
clear
  • Darksiders Битие, THQ-Нордиски, Нинтендо Прекинувач, 811994022172
  • -20%
  • -20%
Darksiders Битие, THQ-Нордиски, Нинтендо Прекинувач, 811994022172

Darksiders Битие, THQ-Нордиски, Нинтендо Прекинувач, 811994022172

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОД почетокот НА создавањето, СОВЕТОТ ја одржува Рамнотежата низ постоењето. Извршувајќи ги своите наредби СЕ КОЊАНИЦИТЕ, нефилимите (моќни суштества создадени од неприродната заедница на ангели и демони) кои се заложиле на Советот и добиле огромна моќ. Сепак, оваа моќ имаше трагична цена : На Коњаниците им беше наредено да ја искористат својата новооткриена сила за да го избришат остатокот од нивниот вид. Она што следеше беше крвава битка на Еден, Каде Што Коњаниците, почитувајќи ја волјата На Советот, ги уништија Нефилимите. Уште се опоравува од настаните На Еден, ВОЈНА И СУДИРИ се дадени нова задача луцифер, енигматичниот и измамен крал на демонот, планира да ја наруши Рамнотежата со давање моќ да ги совлада демоните низ Пеколот. Војната и Судирите мора да ги ловат овие господари, да соберат информации и на крајот да се борат низ заплетканиот, демонски заговор што се заканува засекогаш да ја наруши Рамнотежата и да го разоткрие целото создавање. ДАРКСАЈДЕРИ : БИТИЕ е акција/авантура која го раскинува својот пат низ орди демони, ангели и се што е помеѓу на пат кон Пеколот и назад со пиштоли што пламнуваат и мечеви се лулаат. Битие им дава на играчите нивниот прв поглед на светот НА ТЕМНИНИТЕ пред настаните од оригиналната игра, како и воведува КОЊАНИК СУДИРИ. Darksiders Битие, THQ Нордиски, Nintendo Прекинувач, [Физички], 811994022172 Производител : THQ Нордиски. ЕСРБ Рејтинг : Тинејџерски.

Главните својства

Избор на купувачот

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на сетот за атлетизирање на атлетските дела...

Однесувајте се кон вашиот омилен член на семејството за да не ја промашите пријатноста со овие шармантн

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition за капење Hannah Davis 15 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разно

Овој комбо со повеќе видови покажува повеќе сорти и бои на цвеќиња што ќе ве воодушеват со разновидни те

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

Шик и елегантен, овој едно парче костим за капење од Чама е сè што ви треба за следната дестинација за па�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за Audi A5 2015 : Дизајнирано прилаг

Вклучува 3 дизајни за модни печати на Индиго Вибс со сини точки, сини ленти и сопствена боја на сина врат�

Чувајте ја вашата девојка во тренд со атлетските чевли на девојчињата од страна на „Wonder Nation“...

Ние се разгледуваме над ова совпаѓање со двојно здолниште поставено од без граници Одликувајќи се со тр

Womenенски шармантна инспиративна нараквица со црвен тон со розова кутија цврст не'рѓосувачки челик Отво�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Исклучиво на Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве

Овој исклучителен приврзок од мијабела дијамант солитер е направен во блескаво бело злато и има еден ди

Трендовски блузонски ракави додаваат секојдневен, но софистициран допир на овој ребрести квадратни вр�

Треба да ја завршите работата како што треба? Овие легендарни фармерки за комунални услуги на работната

Please wait...