0
clear
  • Монтаук Корин Геометриски Памук Област Килим, Слонова Коска Сива, 5'7'
  • -20%
  • -20%
Монтаук Корин Геометриски Памук Област Килим, Слонова Коска Сива, 5'7'

Монтаук Корин Геометриски Памук Област Килим, Слонова Коска Сива, 5'7'

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Памучни Килими Со Рамно Ткаење. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.Монтаук Килим Колекција. Големина : 5 'х 7'. Висина на купот : 0,25 инчи. Стилски додаток за секоја соба.

Главните својства

Избор на купувачот

Мојата Голема Тетка Ме Сака! Симпатична Пингвини Новороденче Ползавец Малку пингвин ја прегрнува своја

ЗДРАВОЈАГЛЕРОД ДИСК ЗДРАВОЈАГЛЕРОД ДИСК Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 20092010 ФОЛКСВАГЕН ЏЕ�

Внатрешен / надворешен асортиман на тепих што зрачи со современа кул, оваа модерна колекција на теписи и

Создадете смело, но добредојдено светилиште во вашата спална соба со Овој Кревет На Кралицата Енцо Бел �

Уметник : Ентони Фредасубјект : Апстрактен Стил : Еклектичен Тип На Производ : Уметност На Платно Завитка

Овие Трендови Меѓународни Мрачни Авантури На Били И МендиГрупа Ѕид Постер е дизајниран со висок квалит�

Стилски и удобен дизајн ве прават попривлечни Убав 3 Совршен за пливање и други активности поврзани со в

Нашата Наследство Научник Диплома рамка и Кампусот Слика литографија е за оние кои бараат модерен изгл�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Опис : Овој водоотпорен капак на кацигата за велосипед усвојува ткаенина отпорна на абење и против крше

Овој Тренд Меѓународни Градски ПејзажиЛомбард Улица Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобо

Оваа оригинална слика на платно е минималистички став за животот на фармата и земјата, со величественио

Siedres Карас Лен Мешавина Панталони Материјал : 98%CO 2% SK SKU : 232033 DJE000001СИНА Добредојдовте во официјалната Про�

Заштитете ги површините од боја, вода, прашина и многу повеќе со оваа обвивка направена од рециклирана п

Стоп За Бендикс Е Целосна Понуда На Влошки За Сопирачките, Ротори И Тапани Што Опфаќа 99% Од Возилата Во С�

Ова е одличен додаток на вашиот дом без разлика дали е во земјата или зафатен град Правосмукалка (по мож�

Монро Гас Матиќ Камион Амортизери Достапни за увоз и домашни лесни камиони и комбиња Единица наполнета

Каролини Богатства SS4897 JMAT Кутре Намалување На Малтешки Избришете Ги Шепите Затворен Или Надворешен Мат

Табличката Со Имиња Може Да Биде Вашето Персонализирано Лого На Компанијата Главата За Завиткување Обе

Блејзер Џими 19951997 Исузу Хомбре 19961997 Олдс Бравада 19961997 Брза конверзија Од DIN во 2вратило со поддршка за вр

Нашите комплети џемпери од 2 парчиња комбинираат современ стил и целодневна удобност за да му донесат н�

Please wait...