0
clear
  • Фрејзер Хил Фарма Јасно Прелит ЛЕР Избрани Бои Тенок Елка, 7.5'
  • -20%
  • -20%
Фрејзер Хил Фарма Јасно Прелит ЛЕР Избрани Бои Тенок Елка, 7.5'

Фрејзер Хил Фарма Јасно Прелит ЛЕР Избрани Бои Тенок Елка, 7.5'

DEN 3399.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Фармата фрејзер Хил е 7,5 стапки. Вештачката Елка Замрзната Од хајленд има природна целосна силуета, живописно зеленило и целосно метална конструкција на гранки со шарки за цврстина и издржливост. Секој модел е специјално изработен со користење на најдобрите материјали за не само да изгледа реално, туку и да ви обезбеди многу сезони на употреба и уживање. Иглите на дрвјата се конструирани од неалергенски и отпорни на пламен материјали, а потоа обоени во повеќе нијанси на зелена боја, така што нема две исти. Гранките се исто така лесно замрзнати во вештачки снег за да го зголемат природниот ефект. Заедно овие детали создаваат изглед на природно дрво кое едвај бара одржување. Со Фармата Фрејзер хил, уживајте во сите долгорочни придобивки што доаѓаат со поседување вештачко дрво. Замислете никогаш повеќе да не мора да купувате, исецкате и да плаќате за друго природно дрво. Со Хајленд Замрзнати елка, едноставно се одвиваат надвор од складирање и декорација. Фрејзер Хил Фарма Хајленд Матирана вештачка елка. Стои 7,5 стапки. високо со 62-во. дијаметар. Лесно матирано со блескаво стадо. Висококвалитетни пвц игли кои се отпорни на пламен и неалергенски. Лесно се преклопува назад во тенка силуета за лесно складирање. Пренасочено СО ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЛЕР низа. Број на совети : 1520. Број на светилки : 850.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој прекрасен прстен на родител од смарагд, од SL колекција, има 2,4 каратно виолетова аметист центар, акц

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Одликувајќи се со ткаен цврст дизајн со магнетни затворања, број 918 Брендон завеси панел, носат стил и ен

Електричниот стил на стилот на Арт Деко во 1930 тите е интегриран во класичниот дизајн на оваа тапа Центри

Шармантен изглед за лето, колекцијата „Брина од списание“ Оваа сандала за слајдови има мека веганска к

Моите акварели и пристапот кон сликарството постојано се развиваат Мислам дека причината поради која у

Направете подобри мафини и cupcake со тавата за кифла Онида Тексас Тој е дизајниран за правење мафини со го�

Дизајнирајте расположено и машко повлекување на сафари со оваа безвременска ботаничка позадина Палмит

Прегрнете ги ретро вибрациите за удобна спална соба со пустински полиња со модерно дрво платформа за мо

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот Постави : Дизајнирано прилагодено

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Однеси ме дома! Овој три парчиња кардиган сет од моето дете на Картер е идеална облека за вашето ново дев

Дизајнирани со удобност во умот, овие кул шорцеви на Twill Twill Shorts Twill за мажи се совршено одење кога темпер�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Обидете се пред да купите Нарачајте достапен примерок од плочки денес за да можете да ја видите плочкат�

Од почетник до експерт, ќе останете суви, топло и удобно во водоотпорен скијачки скијачки скијачки и сно

Dollie & Me е бренд за животен стил на девојче што слави имагинативна игра и мода Ние произведуваме иноватив�

Елегантен коси двоен опсег 0,75 карати Перидот Стерлинг сребрен прстен во големини 5 до 9 стил SR9698 Централ�

Нашиот fanубител на ѓердан што слави гордост е задолжително! Преносен вентилатор за биро и вентилатор за

Please wait...