0
clear
  • Униројал Тигар Шепа Турнеја А С ДТ Цела Сезона 235 55Р 102Х Патничка Гума
  • -20%
  • -20%
Униројал Тигар Шепа Турнеја А С ДТ Цела Сезона 235 55Р 102Х Патничка Гума

Униројал Тигар Шепа Турнеја А С ДТ Цела Сезона 235 55Р 102Х Патничка Гума

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Униројал Тигар Шепа Турнеја А/С ДТ 235/55Р20 102ховервју Тигар Шепа Турнеја А/с ДТ Од Униројал е гума за сите сезони за купеа и седани. Изградена со технологија На Тру Форма која промовира подолг век на шарите, широките Жлебови На тигарската Шепа и цврстите блокови на рамената ја зголемуваат влечната сила и перформансите во суви, влажни и лесни зимски временски услови. Дизајниран за употреба на купеа и седани. Се одликува со Технологијата На Тру форма На Униројал која промовира подолг век на траење на шарата со намалување на нерамномерното абење. Широките периферни жлебови и уникатната шема на шарите ја отстрануваат водата од гумата за подобро влечење и перформанси при влажно време. Цврстите блокови на рамената го зголемуваат ракувањето и стабилноста. Моделот на шарите овозможува подобро влечење во суви, влажни и лесни зимски временски услови. Големина : 235/55Р20. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : Jamesејмс В nsонсонсубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно уметн

Одете на лесен шик изглед во овој врвен врвен ракав Кимоно, кој е предодреден да стане ваш нов омилен оде

Додадете поп боја или стилски слој со овој безвременски џемпер од кардиган од време и TRU Лесен стил со ст

Уметник : Kcdoodleart Subject : Illustration Style : Современа трговска марка ликовна уметност „волшебни градини 5“ платн�

М кикирики М путер од кикирики М & М чоколади бонбони Користете го овој асортиман со задоволство од толп�

Овој ажуриран стил на лента од и 1 е сигурен дека ќе ја остави вашата иднина Олстар со удобен, одличен сти

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Совршено за игли и други занаети каде што е корисно осветлувањето Голема осветлена површина од 10 "x 133 / 4".

Сигурно да ја фати и одрази светлината, овој зачудувачки рубински прстен е направен од удирање од 14 кара

СВЕТСКА ВАЛУТА : Брои ДОЛАРИ, ЕВРА, ЈЕНИ, ЗАР, БОБ и друга валута.ТРОЈНО ОТКРИВАЊЕ : оваа машина користи тр

Секси се среќава со слатка без фустан од резервоарот за каросерија на границите Кривагушкање со предно

Сонот за мене мемориска пена контура перница ја открива крајната поддршка и удобност што ви треба за ми�

Уметник : Лоис Брајансубјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „На врвот на старо�

Обичниот, но сепак стилски дизајн е совршен за секој внатрешен двор, тераса, балкон или простор за јадењ�

Свртете ги главите во ова цврсто пикено бикини за капење дното од без граници Текстурираната ткаенина м

Нејзиниот интерес за уметност започна со loveубов кон цртање и сликање како мало дете Во 2015 година таа трг

Уметничка : Хана КастлЛунгбербејбјект : Флоралстајл : Модерни и современи производски тип : галерија обв

Ослободете блескав проток на оган од бластер што може да се види во темнината со муниција за мушка од фр�

Украсено со забавен геометриски цветен дизајн, овој сет на канистер со 3 парчиња е и украсен и функциона�

Оваа худи на Russell Tech Fleece Pullover доаѓа во најкул отпечатоци и бои за да одговара на неговиот стил Направено �

Please wait...