0
clear
  • Hyundai 512gb Ултра Пренослив Складирање На Податоци Брз Надворешен SSD, КОМПЈУТЕР Mac Мобилен-USB-C USB-А, Вклучен Двоен Кабел, Розово Злато-HTESD500RG
  • -20%
  • -20%
Hyundai 512gb Ултра Пренослив Складирање На Податоци Брз Надворешен SSD, КОМПЈУТЕР Mac Мобилен-USB-C USB-А, Вклучен Двоен Кабел, Розово Злато-HTESD500RG

Hyundai 512gb Ултра Пренослив Складирање На Податоци Брз Надворешен SSD, КОМПЈУТЕР Mac Мобилен-USB-C USB-А, Вклучен Двоен Кабел,

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Со тоа што големините на датотеките стануваат се поголеми и поголеми, никогаш не било поважно да имате начин за складирање и брзо споделување видеа, деловни планови и слики со висока резолуција. Разновидните, преносни USB 3.1 SSDS На Hyundai се совршена алатка за бизниси или поединци на кои им е потребен постојан пристап до нивните податоци, но не можат да ризикуваат само да се потпрат на несигурни интернет конекции или бавни брзини на преземање. Брзина на читање/Запишување ДО 450 MB/s и 400 MB/s. Ултра-Пренослив, Супер Брз и Елегантен дизајн. Нема подвижни делови, Отпорен На Удари и Компактна Големина. Вклучува USB-C ДО USB-C и USB-C до USB-а кабли. Ограничена 5-Годишна Гаранција На Производителот.

Главните својства

Избор на купувачот

Алуминиумски метал, ексклузивен традиционален индиски мотив Paisley мотив Фуксија rhinestone studed hasli ѓердан пос

Клод Моне претставува зачудувачки 26х32 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов „Т

Опис : Не само што се банерите за среќна диплома за дипломирање, неостварливи, сјајни прав, еднократно, т�

53 '' Големина : Големина : Големина : Големина : S : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 105 CM / 41.54' 'ракав : 22cm / 8.27 '' Пан

Овој принт ќе се третира со заштитна завршница што ја штити вашата уметност од измама и штетните ефекти

80 '' Должина : 72см / 28.24 ' ' Shoulder : 45cm / 17.62 '' Должина : 69cm / 27 Валените врвови на ракавите ја прават најсечената �

Ироинидна машка тексас јакна од јака со долга ракав цврста боја лабава есен / зимско руно тексас јакна и�

Тим на професионалци стручно ја обработи секоја страница, деликатно зачувувајќи ја својата содржина бе

Големината на секое парче е должина од 52 "широка x 84 ", секое парче со 10 громити нагоре секој прстен.10 прст�

—————————————————————————————————————————————— ————————— —енски моде�

Знаеме дека е предизвик да се најде уметнички дела како уникатни како што сте, така што го искористивме �

♥ Отстранлив перница : Перница на делот за градник може да се отстрани кога му треба чистење Флорална чи

Големина : 80 Препорачана возраст : 06 месеци биста : 48cm / 18.90 '' Должина : 32см / 12,60 '' Должина на дното : 18см / 7.09 '

Classic Design : Open toe, chunky heel, Прилагодлива лента за глуждот со затворање на тока Сандали за фустани за забава, к

Нашите килими што се перат се практично и стилско решение за зафатените домаќинства и области со голем �

Кучиња физиолошки панталони Теди менструални панталони кучиња тоалети од тоалети антипривлечни естру�

Датум на лансирање : 2021 / 11 / 9 Име на бренд : Кеситин Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет...

Оваа слика е отпечатена на висококвалитетна архивска фото хартија, правејќи прекрасен принт за репроду

Печатењето на постер Бенто III од Линда Вудс (10 x 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелари�

Please wait...