0
clear
  • Ќерката на керол Негување Навлажнувачки Крем За Стилизирање На Косата со Кокосово Масло, оз
  • -20%
  • -20%
Ќерката на керол Негување Навлажнувачки Крем За Стилизирање На Косата со Кокосово Масло, оз

Ќерката на керол Негување Навлажнувачки Крем За Стилизирање На Косата со Кокосово Масло, оз

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ќерката на керол Негување Навлажнувачки Крем за Стилизирање На Косата со Кокосово Масло, за да се постигне совршен калем, на косата и треба екстремно искуство со влага. Оној што е преполн со интензивна негување влага и мекост што можете да ја видите и почувствувате. Подобрете ги вашите калеми со овој крем за стилизирање со путер, кој е помешан со нашиот рецепт За Крем Коко и помага да се додаде долготрајна дефиниција, мега-ват сјај и допирно мекост. Пакувањето Може Да Варира. Она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата. Ќерката На керол Негување Навлажнувачки Крем за Стилизирање На Косата со Кокосово Масло, 12 мл за да постигнете совршен калем, на косата и е потребна екстремна влага - онаа што е преполна со интензивна негување на влага и мекост што можете да ја видите и почувствувате, Користете Крем Од Какао за да додадете длабока влага и да ја подобрите управливоста на вашите влакна. Подобрете ги вашите калеми со овој путер, крем за стилизирање за подобрување на серпентина - помешан со нашиот рецепт за Крем коко овој путер за влага помага да се додаде долготрајна дефиниција, мега-ват сјај и допирно мекост. Коко Крем Серпентина Подобрувањето На Влагата путер помага исклучително сува текстура коса - нашата коса путер е силиконски, без Парабен, Без Нафта, и не содржи Минерално масло и без вештачки бои. Помешан со кокосово масло и Млеко, плус Путер Мурумуру и Путер Од Манго, овој длабоко навлажнувачки рецепт дава исклучително суви плитки кои негуваат допир што можат да дојдат Само Од Баба. Лиза Прајс, Основач На Ќерката На Керол : мојата љубовна врска со Кокосот започна со мојата Нана, таа направи вкусни промет на Кокос, Коко Крем јас сум почит на убавината на Кокосот и магијата на спомените од детството во нејзината кујна.

Главните својства

Избор на купувачот

висока транспарентност без избледување издржлива Декоративна Налепница За Аквариум, Налепница За Поза

Лесно Се Совпаѓа Со Панталони,Фармерки,Џогери,Спортски Панталони;И Можете Да Одговарате На Се Што Ви се

Мал Неонблонд Плик Лак Ѓердан Со Дрвена буква што е отпечатено со уникатно печатење Должината на ѓердан

Добијте беспрекорен изглед со нашиот најпродаван резервоар за тркачи кој има соодветни обоени самообв�

Проверете ги другите дизајни инспирирани од миленичиња достапни На Тифури СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТбрендир�

Живописно, целосно крварење, целосно печатење во боја Мазна ткаенина површина Издржливиот капак од тка�

Денис Флаерти претставува прекрасно Златно Украсено Дрво Од 19х24 Врамено Со Уметничко Дело Со Двојно Ма�

Големина : L САД / ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : S Рамо : 60cm / 23.62" биста : 119cm / 46.85" Должина : 71cm / 27.95" должина На Ракавот : 56c

НОСЕТЕ ГИ ОД УТРО ДО ВЕЧЕР : овие супер слаби фармерки за жени може да се носат во секој час од денот и мож

Јубатуо Ноќта на Вештерките Кардиган За Жени Со Долги Ракави Отворена Предна Мека Завеса Плус Големина

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕидови На Езерото Морена е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни

Големина : С Половината : 60116см / 23,645,7" Колк : 128236см / 50,492,9" Должина : 89см / 35,0" Големина : М Половината : 64120см /

Бидете подготвени да свртите глави кога носите Пери Елис, loveубов eau de parfum Тоа е свежа и убава арома прифа�

  Цимери Цимери, подружница На Јорк Wallcoverings Inc., создава некои од најпознатите разноврсна и уникатен ѕид �

Уметник : Janelle Penners Ubject : Seasonal Style : Modern Rusticproduct Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за о

Унисекс Љубовници Моден Бизнис Дизајн Рачен Часовник Кожа Часовник Спецификација (прибл) Дијаметар : 2

Колаж МултиОтворање Рамка со 28, 5х8, 5" Отвори, Врамени во 1 Со Канаринска И Црна Ph Неутрална Закосена Со Дв�

Please wait...