0
clear
  • Манор Парк Отворен Двор Јадење Сет, Парче, Повеќе Бои И Стилови
  • -20%
  • -20%
Манор Парк Отворен Двор Јадење Сет, Парче, Повеќе Бои И Стилови

Манор Парк Отворен Двор Јадење Сет, Парче, Повеќе Бои И Стилови

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направете го вашиот надворешен простор поздравен со овој едноставен комплет за јадење во двор од 7 парчиња. Направен од дрво од багрем, овој комплет е конструиран со едноставни линии. Врвовите на столчињата и потпирачите за раце се непречено закривени за да создадат порелаксиран изглед и чувство за вашиот двор. Дополнителни линии на дрво во текот на јадење сет даде повеќе структура, додека мали детали на хардвер дополнување на дизајнот. Спојување на модерен и современ стил со покласичен и традиционален стил, додека се одржува целокупниот едноставен дизајн. Имањето шест столчиња обезбедува простор за сите да излезат надвор и заедно да уживаат во природата. Вклучува трпезариска маса на отворено и шест столчиња. Манор Парк 7-Парче Надворешен Двор За Јадење-Кафеава Изработена Од дрво од багрем за прекрасна завршница од природно зрно. Со исклучително издржлива конструкција, отпорна на различни надворешни елементи. Совршен за секој надворешен простор. Сетот вклучува трпезариска маса и шест столчиња. Не се препорачува изложеност на екстремни температури. Бродови подготвени за склопување со чекор-по-чекор инструкции. Димензии : Табела : 30 "H x 60" W x 34 "L ТЕЖИНА : 48 СТОЛ : 37" H x 24" W x 28 " L ТЕЖИНА : 24. Материјал : Багрем Дрво, Полиестер.

Главните својства

Избор на купувачот

Чевли за чевли за мажи во Avia е совршен за трчање низ градот или работа надвор Горниот материјал од мрежа.

Енџи аплицира за работа со бебиња и се наоѓа на оддалечена фарма пред семејството Стантон и нивното мал�

Ново одобрено од мене : Играта : Минион Мајхем стане презир на Меј Мастер Гру, додека тој тргнува на сериј

Елен е фрорен во дрвена околина на оваа рустикална област килим што потсетува на таписерија...

Овозможува ткаенина да се користи со машини за везови, машини за сечење и печатачи Овој производ го елим

Голем капацитет 1,7 литри БПА Бесплатно без безжичен автоматски и варички сув заштита од не'рѓосувачки ч�

Покажете ја вашата фигура и стил со заоблени фармерки од фармерките Софија од Софија Вергара Овој пар и�

Сребрено камобирање засилено со светлосни раце од сребрен тон Сив титаниум куќиште со силиконски силик

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Пристигна вашиот следен врв на датум! Дизајнирано со трендовски детали и вклопување во фигура, без гран�

Спортска тркачка лента додава поп боја на нашите иконични затнувања Направено со лесен, издржлив кросл�

Тука нема мрзлива маргаритка . Дејзи од Бела Вита работи напорно за да внесе софистицираност во вашата с

лесен дизајн на чекор за помали, постари или оневозможени миленичиња Воздух сув Не се бори...

Слатки соништа, сладок стил во оваа 2 парчиња и краток сет од тајни богатства Удобен и стилски сет, соврш�

Колку и да везат starsвездите на полноќното небо, овој прекрасен вечен бенд има 465 бели кубни цирконија кам

Инженерски за да добиете повеќе милји од вашето возило, собранието на патоказот ги вклучува сите потреб

Уметник : Wanda Mummsubject : Пејзажапелатива : Природно модерен проток Тип : Галерија обвиткано платно Арттис по

Ниту една летна гардероба не е комплетна без сигурен пар карго шорцеви! Направено од трајни 98% памучна д�

Please wait...