0
clear
  • Колекција На Килими Сафавиех Порчело Геометриски Преоден Тепих
  • -20%
  • -20%
Колекција На Килими Сафавиех Порчело Геометриски Преоден Тепих

Колекција На Килими Сафавиех Порчело Геометриски Преоден Тепих

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висина на купот : 0,5 инчи. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Додатоци во сликата на животниот стил не се вклучени. Современиот стил ги прави овие впечатливи подни облоги одличен избор за секојдневен тепих во спалната соба, дневна соба или тепих во семејна соба. Заштедете Пари. Изберете од широк избор на апстрактни графики, цветни цветови и полирани дамаски, сите во живописни бои што зрачат од мек куп богат со текстура. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање. Живеат Подобро.Продавница Safavieh на .

Главните својства

Избор на купувачот

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Тие се назад и подобри од кога било! Носете ги омилените ликови на Ругатс во стил! Овие сите печатени жен�

Овие симпатични модни кратки од без граници се совршено парче што треба да се спарите со омилениот граф�

Easy Wire е совршено име за овој измазнет, ​​непречен градник од Ханес Поддршката со светломерач е флексиб�

Овој разноврсен и достапен постер дава остри, чисти слики и висок степен на точност на бојата Вашиот пос

Towle Stephanie Flatware Set, 42 Piece(s), 42 / Set, Flatware Place Setting, 8 x Teaspoon, 8 x Soup Spoon, 1 x Table Spoon, 8 x Dinner Fork, 8 x Salad Fork, 1 x Meat Fork, 8 x Нож за в

Сребрени фармерки копродукции Elyse Mid Rise Straight Fort Chare Farms Елисе е совршено вклопување во секојдневната удо�

Широкиот дизајн на ногата и класичниот дизајн од 5 џеб носи гроздобер чувство на овие високи фармерки од

Супер шик, стилски и удобно Оваа трендовски бомбардерски јакна од Шерпа од Cyn & Luca е парче од надворешнат�

Чекор со тотална удобност, во оваа улична шик двојна патика Овој дизајн на чипка од Бринли Ко е изречена

Уметник : Lantern Presssubject : Пејзажапелатива : Модерен и современо производ Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Please wait...