0
clear
  • Кингстон Месинг К225К 10 Туш Со 17 Таванот Монтиран Туш Рака, Мат Црна
  • -20%
  • -20%
Кингстон Месинг К225К 10 Туш Со 17 Таванот Монтиран Туш Рака, Мат Црна

Кингстон Месинг К225К 10 Туш Со 17 Таванот Монтиран Туш Рака, Мат Црна

DEN 3199.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зачекорете во прашума со смирувачката природа на оваа глава за туширање дожд и смирувачкиот проток на вода. Со 126 канали за вода, Тушот Со Туш 10-инчна глава за туширање со 17-инчна рака за туширање на таванот ќе ги подмлади и вашето тело и душа. Технологијата за капка дожд заедно со лицето со дијаметар од 10 инчи гарантира дека секој дел од вашето тело чувствува смирувачко чувство на дожд. Висококвалитетна месинг конструкција. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на туш на 80 ПСИ. Стандард 1/2 " врска.

Главните својства

Избор на купувачот

Големо ГОЛЕМО Платно 24х24 Постер Печатење со наслов " На Рамнините IV" Отпечатоците од постери се одлична �

Сезона : Лето, есенска Табела : Големина : 18 Препорачана возраст : 06 Месеци Должина На Влошката : 11,5 см / 4,53"

€Табела Со големини Големина : S Биста : 96cm / 37.09 "Рамо : 42cm / 16.62 " Должина : 73см / 28.20 "Должина : 77cm / 30.59 " Должин�

59" мексикански блузи за жени со преголеми дуксери за жени зелени дуксери свилени пј за жени setblanket hoodie же�

SUNSTAR Работи Triplestar Заден Алуминиумски Запчаник 52 T ЗА ТЕРЕНСКИ HUSABERG FE600 20002003 Works Triplestar Заден Алуминиумски �

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Мрежа Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, М�

Женски Прстени Високо полиран (без позлата) 316l Прстен од нерѓосувачки Челик ОПИС ЗА ЖЕНСКИОТ ПРСТЕН...

Купете Ја Секоја Големина Поединечно Сушете или пеглајте на ниска температура доколку е потребно Без р�

црни апостолки за жени женски станови црни станови чевли жени женски потпетици женски чевли за одење сл

Минка Лавери Луксузен Хоризонт 4513100 4 Светло Кујнско Островско Светло нуди совршена рамнотежа помеѓу ед

Дизајниран со подебел и повисок дизајн за дополнителна издржливост и отпорност на удари, овој мијалник

Серијата Уметници на алварез ја претставува клучната точка во историјата на компанијата кога почнаа да

Издржливи материјали : се користи потрајно гумено јаже, а двете метални глави се поврзани со еластични ј

Добредојдовте на квалитет Со Гумен Мајстор 24 / 26х12 12 мултифитинг АТВ, ХИВ, индустриска внатрешна цевка з

Не сите херои носат наметки за време на Пандемијата На Корона Вирусот во 2020 година, тие носат маски и раб

Прекрасен дизајн на палма и океан За патувања За одмор На Кауаи Хаваи Инктастик Кауаи Хаваи Тропски Одм�

✚ ✚ ✚ УСЛУГА✚✚✚ ➤ предметот ќе биде доставен за 7 12 дена Погоден за јога, танцување, ослободување, �

Ве молиме купете 110 големина поголема Празник : Денот На Таткото, Денот На Вљубените, Денот На Младите, Бо

Направени со користење на компјутерски контролирани мешање опрема обезбедување на ое боја код натпрев�

Тип На Површина На Триење на сопирачката : Замена На Роторот На Сопирачката Тип На Вентилација На Роторо

Исцелување Раце Виолетова Етикета 9095 ТЕЈЛОР 2Џеб, Панталони За Сечење Чизми За Жени Стилски Фит, Медици�

[Пакетот вклучува] хавајска Кошула Од 1 Парче (Може да се избере Големина / Дезен) [Карактеристики На Прои�

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашата Дебелина : Стандарден Тип На �

Подвлеченото Печатење НА Постер ЗА Вино III Од Вероник Шарон (10 x 20) ќе направи совршен додаток на вашиот д�

Please wait...