0
clear
  • Дизајн Работи Брои Крст Бод Комплет 8 X10 - Направи Желба
  • -20%
  • -20%
Дизајн Работи Брои Крст Бод Комплет 8 X10 - Направи Желба

Дизајн Работи Брои Крст Бод Комплет 8 X10 - Направи Желба

DEN 215.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прекрасните дизајни и материјалите со врвен квалитет Ги Прават Дизајнерските Дела еден од врвните производители на комплети за вкрстени шевови ширум светот. Овој пакет содржи 14-гроф Аида, 100% памучен конец за везење, игла и целосно илустрирана табела и упатства. Завршена Големина : 8х10 инчи. Дизајн : Направете Желба. Дизајн Работи Брои Крст Бод Комплет 8 "X10" - Направи Желба (14 Брои).

Главните својства

Избор на купувачот

Основите На Судрат Обликувачот На Половината ги дефинира вашите облини и ве остава беспрекорно стегнат

Моќниот И Blackономски Црн Брентвуд Апарати 2 Брз Рачен Блендер и Процесор За Храна со балон Размахване др�

Викерман 4.5 ' Вештачка Ела Од Црна Елка со 525 пвц врвови и 250 ПОРТОКАЛОВИ СВЕТЛА ВО италијански Стил освет�

ИЗОЛИРАНА ПОКРИВКА За ОДГЛЕДУВАЧНИЦА ОНИКС Надворешна Изолирана Покривка За Одгледувачница Со Технол�

s t Bust : t98 / 38 Големина на бебето(См / инч)ттттТТ 1 Материјал За Ромпер : Изработен од мешавина од полиестер и

К&Н Универзалните Филтри за Воздух За Прицврстување се произведени за широк спектар на апликации и уник

Откријте колекција на безвременски персиски дизајни пресоздадени во најсофистицираните модни бои на д

19" х 11 " Неверојатни Животни полистон петел, се одликува со петел горниот дел од торзото со опашка пердув�

Трибулус терестрис е билка која со векови се користи во традиционалната медицина На Кина и Индија во ср�

Прекрасно смела и прекрасно графичка, Колекцијата на килими од областа Графикс Од Нурисон е предодреде�

Дрвената столица ќе понуди класичен, елегантен изглед при опремување на вашата установа Оваа столица ќ�

Колку и да е разноврсна, со кабриолет ремени Вистинскиот Триаголник На Телото Кабриолет Ремен има меко �

Вентилаторот има МОТОР СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и е оценет со енергетска ѕвезда за максимална ефикасност �

Please wait...