0
clear
  • Тренер За Велосипеди Со Магнетна Отпорност Швин
  • -20%
  • -20%
Тренер За Велосипеди Со Магнетна Отпорност Швин

Тренер За Велосипеди Со Магнетна Отпорност Швин

DEN 1001.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уживајте во придобивките од долг рок дури и ако временските услови се помалку од идеални со Овој Тренер За Велосипеди Со Магнетна Отпорност Швин. Дизајниран за внатрешна употреба, има тешка рамка со стапала за израмнување за зголемена стабилност. Тренерот за велосипеди во затворен простор нуди сигурно вклопување, сместувајќи ги повеќето возила на две тркала од 26" до 700с/28". Исто така, има пет различни нивоа на магнетна отпорност, што ви овозможува пристап до исклучителен тренинг на целото тело. Доаѓа со челичен заден ражен со брзо ослободување за лесно отстранување и се преклопува рамно за практично складирање кога не се користи. Тренер за Велосипеди со Магнетна Отпорност швин : тренер за велосипеди во Затворен простор со магнетна отпорност. Одговара на повеќето велосипеди кои се движат од 26" до 700с/28". Склопувачки Тренер За Велосипеди. Магнетна отпорност. Вклучен е челик, заден ражен со брзо ослободување. Тренерот за велосипеди швин доаѓа со израмнување на стапалата за стабилизирање. Тешка рамка. Нуди 5 нивоа на отпор.

Главните својства

Избор на купувачот

1во светло филтрирање безжични слепи овозможуваат приватност додека нежно филтрирајќи ја светлината н�

Белкин произведува највисок квалитет и најголем избор на компјутерски кабли во светот Сите Кабли Белки

Сјајната Црна БОЈА TIS 538 MB Со Машинско Тркало за Лице е тркало 20x12 со шема на завртки 8x170 и44mm поместување Д�

Овие релаксатори на половината на кањонскиот гребен, плетените панталони, ќе ве одведат од работа до де�

Овој оригинален рустикален часовник од дрво woodиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и �

Подготвувањето за денот е лесно како 123! 3пакетите со џемпери на Garanimals се супермеки и тотално носат Ова з�

Ултрахидратантен, 100% вегански регенератор За коса третирана во боја Содржи антиоксиданс Про Витамин Б5

Прославете го есента и традиционалниот мексикански празник ден на мртвите со трајни и апсорбирани мреж

Подгответе се за промена на времето со додаден слој за надворешна облека Оваа јакна од 3во1 системи од Swis

Уметник : Peggy Harrissubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготв

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметнос�

Оваа оригинална апстрактна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи про�

Оваа прекрасна деца кои играат хокеј во зима III платно уметност се печати со највисок квалитет на мастил

Направени со нашиот најудобен тексас, овие славни розови средни тешки фармерки го имаат целото истегну�

Чудо на нација девојки непроирни хулахопки Меки и удобни покраини за девојчиња непроирни хулахопки, 6 п�

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничк�

Секоја сезонска гума, Cinturato P7 цела сезона е дизајнирана за употреба на возила за изведба и им нуди на воз�

Започнете непречено со животот со џокејски слабеење кратко Контролниот панел од 360 стомаци нуди удобно

Сет на пижами со тајни богатства со 2 парчиња е пријатно да се носат ден или ноќ Панталоните се опуштени �

Дајте изјава со ова елегантно огледало за бања Совршено огледало за вашиот ходник, дневна соба, бања или

Кондензираната пилешка супа на Кембел е само почеток на кој било одличен рецепт Придружете се на Кембел

Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фото

DEN 335.84

Иконска силуета со модерен пресврт Хазел од Бринли Ко Ги погодува сите вистински акорди со својот забел

Лесно е да се пристапи со отворање на задната врата, да се достигне внатре и да се повлече кабелот од стр�

Оваа јакна од камиони за камиони од Georgeорџ е совршено парче за да го завршите вашиот секојдневен обичен

Пакетот од пижами од 2 парчиња спие од време на одмор е симпатична и удобна Памучните пижами не се отпорн

Практична летна сандала, нола по лесна улица ќе биде вашиот стил на одење што ќе го носите повторно и пов

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Удрете го копчето Snooze во стил Мекиот и удобен пижама на тајните богатства е совршен избор за удар и рела�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Nissan Versa Note 2021 : Дизајнирано прилагоде�

Please wait...