0
clear
  • 36 Тркалезна Врвна Постаментска Маса Со 12 Лист - Висина За Јадење-Потресен Камен Од Хикори
  • -20%
  • -20%
36 Тркалезна Врвна Постаментска Маса Со 12 Лист - Висина За Јадење-Потресен Камен Од Хикори

36 Тркалезна Врвна Постаментска Маса Со 12 Лист - Висина За Јадење-Потресен Камен Од Хикори

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Создадете дополнителен простор кога е потребно во вашата кујна или трпезарија со оваа табела за продолжување Од Меѓународни Концепти. Оваа разноврсна маса е изработена од цврсто дрво и е дел од висококвалитетна колекција на мебел од дрво што лесно ќе го надополни секој декор. Паравуд-тврдо дрво познато по својата издржлива, силна и еколошка природа – се користи за изработка на овие традиционални маси. Оваа маса лесно се распаѓа на метални лизгалки што ви овозможуваат да вметнете лист од 12 инчи, додавајќи во вашиот простор за јадење и сместувајќи дополнителни гости. Спарете се со широк спектар на столици и столици Од Меѓународните концепти колекции за седење за да создадете совршено искуство за јадење! Без разлика дали уживате во шолја кафе, дневен ручек или неделна вечера, ќе ја имате оваа продолжена маса за да ја цените во годините што доаѓаат. Димензии : 36 "W x 36" D x 29.3 "H. Вметнете го листот 12" на челични лизгалки и проширете ја табелата на 36" x 48". За употреба со јадење столици. Изработени од цврсто дрво со врвот на месарскиот блок. Потресена хикорија и камен завршница. База на пиедестал со четири стапки за максимална поддршка. Подготвени да се соберат.

Главните својства

Избор на купувачот

174368 Основна замена на Vпојасот за Husqvarna GTH2248 XP (GTH2248, 954567888) (200201) XPA тракторкомпатибилна со 532174368 Deck Beltplease Note

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Покажете ја вашата домашна држава гордост со нашиот Орегон Одличен Од 1859 Година Ползавец За Новороденч�

Рачно Насликана Смола Бела Скоти Куче Црвена Божиќна Мушка Нараквица Смола Бело Скоти Куче е приближно

Беверли Крафорд претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х15 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно �

Мал Мини Силен Челичен Катанец Заклучување Дневник За Патни Куфери со 2 Клучеви *8 парчиња овој катанец е

☛Машки Деловни Секојдневни, Машки Фустани За Венчавки и Младоженци (палто + Елек + Панталони)☚ ━━━━━�

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе можете да имате среќно шопинг патување !!! Се наде

Опис Може да се користи како домашна декорација, но и како градинарска микропејзажна декорација Овие ук

(Забелешка : волуменот на пигментот што ја менува бојата е различен поради густината на прав Материјал :

Блузи За Костими За капење За Жени Долги Костими За Капење Бандо Облека За Плажа Комплет Завои За Бикини

Тежина : 60 грама Гледајте како им светнува лицето кога ќе ги изненадите со оваа картичка за Ноќта на Вешт

Џон Вилијам вотерхаус претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 17х24, наслов�

Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја купите предметот Повод : Погоден е за се

Чувајте ја нивната меморија жива со нашата Носам Чај и Виолетова боја За Маицата За Мали Деца За Превенц

Секој комплет содржи 1 пивче од една фаза на боја Може да биде јасно обложено ако сакате...

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Падис, Денот на таткото, Денот на мајката, Ноќта на вештерките, религиозните, итн.Ние нудиме најразлични

Добредојдовте во нашата продавница! Поминете си убаво! Спецификации : Големина : Околу 7,53,54см, за 18 инчи

Ве молиме дозволете грешка од 35 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате Кар�

Визио 10180000696 Сателитски Кабел RCA Звучник Аудио Адаптер КабелЕдноканален КабелГолем 90 ' Црно Аудио Кабел

Совршено за хеланки, фармерки, високи потпетици, чизми до врвови, кошули.50 '' ракав : 61cm / 24.16 '' Рамо : 45cm / 17 С

Затворање нема градници за жени за жени им дава на вашите гради цврста поддршка 44 C градници за жени Бесп

Ентинеа Женски Градник За Обликување На Жица Крајно Подигнување И Поддршка Градник Без Жица Розово Зла�

Овие новински чорапи се одличен избор како подароци на вашите пријатели и членови на семејството на Ден

Please wait...