0
clear
  • Пуролатор Класичен Филтер За Воздух Одговара изберете: 2010-ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ
  • -20%
  • -20%
Пуролатор Класичен Филтер За Воздух Одговара изберете: 2010-ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ

Пуролатор Класичен Филтер За Воздух Одговара изберете: 2010-ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пуролатор Класичен Филтер За Воздух мулти-влакна, висока нечистотија заробување медиуми. Стапици до 99% од нечистотија, саѓи и други штетни остатоци (врз основа НА ИСО 5011 На А24278). Заменете на секои 12 месеци или 12.000 милји (погледнете го упатството за вашите сопственици за препорачаните распореди за одржување на вашето возило). Новиот филтер за воздух може да го подобри забрзувањето до 11% (американска студија ЗА СРНА). Помага во спречување на абење на моторот. Одговара Изберете : 2010-2013 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Удобни брифинзи : Овие долна облека за тинејџери имаат удобно сечење, меки отвори за нозе и целосна задн�

Сите димензии се мерат со рака, може да има отстапувања од 23 см, благодарам за вашите разбирање различни

NIB Краток ракав за маица за мажи, до мажите со големина 5xl маичка со кратки ракави на фудбалски мајки...

Quadrupeds of N America 1851 Printer Printer Jay's Sverrigle Print од J.J Audubon (18 x 24) би направил совршен додаток на вашиот дом или канцел

Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни! Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или самит

Малку лабаво вклопување, шик и загревање, костум за есен и пролет.06 '' Должина : 102cm / 40 【Големина】 Ве моли�

Bebutton е посветена на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, из�

Дизајн на лизгање : Да се ​​задржи душекот секогаш на место доаѓа со гумени грицки на днотои добијте це�

Големина : xxxxxxlsize New Fashion Casual Men's Summer Floral Hawaiian Camisole Print Sport Round Neck Tank Top Features : 1 : 6xlarge САД : 18 Велика Британија : 2

05 "половината : 40см / 15,75 " Должина на врвовите : 33см / 12,99 "Панталони Должина : 41,5 см / 16,34 " Големина : 1218m Препо

100% памучен пакет содржи само 1 поставен капак на перница за правоаголник Големина "12x20 " инч / 30х50см Без вм

Лиценциран за лиценциран на Алабама Кримсон плима, сет на брендови на колеџ опфаќа 1 рамен лист, 1 вграде�

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Snuggles за спиење се совршен начин да се заврши секој ден! Оваа унија за девојчиња во врска со двата пакувањ

Пам Илоски претставува зачудувачко црно украсно дрво од 20х20, врамено со двојно matидно уметничко парче, с

Оваа оригинална цветно дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори Д

Карактеристики : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, висока еластичност...

Ова меко, пријатно, самостриптинг лав бренд Твид ленти предиво е одлично за џемпери, марами, капи и Авган

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадрат, преодни килими со зелена површина, 7 'квад�

Оставете ја својата магија со овој прекрасен прстен за ангажман на дијаманти Изработено во злато од роз

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со сетот софа, европски стил со елеганте

Специјална прилика? Додадете ги овие мали, мод блок пета сандали од компанијата за подигање во Портланд

Единствени договори за женски велур со велур со сингл на сингл, миниалиниски велур, носи луксузен допир

Вклучете го вашиот обичен стил со овој резервоар инспириран од Американа од самодоверба Овој мек и стро

Please wait...