0
clear
  • Викерман 62 Црвен Финален Украс Со Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци
  • -20%
  • -20%
Викерман 62 Црвен Финален Украс Со Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци

Викерман 62 Црвен Финален Украс Со Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Викерман 62" Црвен Финален Украс со Сјајни, Мат И Сјајни Завршетоци. Овој украс е направен од пластика отпорна на кршење и има сигурно капаче за да се осигура дека е сигурен и издржлив. Оваа класична ставка е уникатен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Пластика отпорна на кршење за долготрајна издржливост : Изработена од пластика отпорна на кршење, овие завршни украси ќе траат со години. Дупчат и јамка за безбедно виси : Секој од нашите орнаменти е дупчат и јамка за лесно и сигурно виси на Вашата елка. Не грижи се за кршење. Уникатни црвени Божиќни орнаменти мат, сјај и сјајна завршница : Се Одликува со прекрасна комбинација на мат, сјај и сјајни завршетоци што се совпаѓаат со разновиден декор. Додадете боја и текстура на вашиот празничен декор : овие црвени завршни украси се совршени за додавање боја и текстура во вашата колекција На новогодишна елка или празничен декор. Голема големина од 62 инчи : со големина од 62 инчи, овие украси даваат изјава за секоја Новогодишна елка. Оваа голема божиќна сијалица сигурно ќе даде изјава во Секој Празничен декор.

Главните својства

Избор на купувачот

Младите Џедаи можат да ги преземат авантурите во свои раце со 10 Ѕвездени Војни галактички Херои фигури!

Шупливото Копче За Диекаст има класична силуета со безвременски стајлинг што ќе го освежи изгледот и чу

Карактеристики : Copa entera y Profunda sin Realce que recubre la parte del costodado y levanta el busto de manera Природна пара луцир un escote femenino y sua

Фондација : оваа фондација со пресуван прав обезбедува ненадмината покриеност што ја храни, коригира и

Ли Женски Плус Веднаш Тенки Опуштени Се Вклопуваат Директно Нога Фармерки не ви се допаѓа само кога ќе м

Колекцијата Чатам Од САФАВИЕХ ги спротивставува античките марокански мотиви со модна палета на светли

Дизајн долг ракав, качулка, целосен поштенски патент, лесен за ставање и полетување, основно обичен џем�

Женски кулоти памучни постелнини широки нозе палацо панталони еластични панталони со капри со обични п

Игра подготвена веднаш надвор од полицата, Серијата Renegade испорачува квалитет по прифатлива цена...

Оваа Грмушка Розова Платнена Ѕидна Уметност е ликовно платно печатење од Уметничкиот Колектив Мармонт

Ова Трендови Меѓународниот Нфл Вашингтон КомандантиЛогото 22 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет,

Основана во 2009 година, едно од најпознатите доверливи и временски тестирани имиња во бизнисот, Горивото

Станете најпаметната желка во екипажот Оваа Ноќ на Вештерките кога ќе го облечете Костимот За Фустан До

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Геометриската обложена подлога за сопирачките и комплетот за ротор на Power Stop има влошки за сопирачките �

Моќност на полипропилен и полиестер, Колекцијата Алхемија е преплавена со шарени детали...

Please wait...