0
clear
  • Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природна 'Рѓа, 5' 8'
  • -20%
  • -20%
Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природна 'Рѓа, 5' 8'

Природни Влакна Арбор Погранична Област Килим, Природна 'Рѓа, 5' 8'

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Главните својства

Избор на купувачот

Конечно, пар панталони за кои и двајцата можете да се согласите! Тој ќе го сака супермекиот и затегнат ма

Имате одлична маса за базен и сите додатоци, но можете?т прошетка низ вашата игра соба без сопнување во т

Женска Цврста Долна Облека Секси Мали Гради Притисни Нагоре Одвојливи Двојни Ремени За Рамо Долна Жица

Можете да ставите ваков вид на сини отпечатоци wallидни уметности во вашиот дом, канцеларија и разни мест�

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DENSO прв пат се вклопуваат во филтер за кабини за честички DENSO Прв пат Fit® Fistululs Cabin Filters се дизајнирани за о�

Оригиналниот стрип е стандард на сигурност Ниту една друга линија не е исто толку препознатлива или ист

Сакајте го замрзнатиот грав! Уживајте во нашата памучна бонбона фрапе! Толку е вкусно и освежувачко...

Создадете шарена и зрачна вибрација со едноставно Daisy Original Pet Mat од нашата колекција Happy Hippy...

Дизајнирани да ги почитуваат стандардите НА ЕПА додека испорачуваат премиум перформанси со сигурна ус�

Додадете поп боја и привлечна шема на вашата декор за бања со подобри домови и градини извезена завеса з

Оваа атлетска работа четвртина палтовер и велосипед кратки ги има сето тоа! Вашиот спортист ќе ја сака т

Искористете во стил со кошула за спиење на тајно богатство Класичен изглед со удобни детали, оваа супер�

Овие кратки пижами за девојчиња се розови и имаат сирена принт Врвот има кратки ракави, а дното се кратк�

Редовни мачки за истегнување на карго панталони / б> Врзани машки панталони за машка панталони за истегн

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја...

МЕНУВАЧОТ го зеде дизајнот на клучот за крцкање и го нанесе на апликацијата допрете и умрете...

Please wait...