0
clear
  • ЈАДРО СИНИ ОЧИЛА ЗА Сонце ПЛОШТАД 53 17
  • -20%
  • -20%
ЈАДРО СИНИ ОЧИЛА ЗА Сонце ПЛОШТАД 53 17

ЈАДРО СИНИ ОЧИЛА ЗА Сонце ПЛОШТАД 53 17

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Светкавите рамки За очила Полароид се незаборавни како и нивниот имењак. Очилата за сонце и сончевите рецепти на брендот на познатата камера даваат изјави за вртење на главата во живописни бои, класични неутрални и прикажани нијанси на леќи. Полароид Јадро Очила За Сонце. Број на серија : ПЛД 6119/Г/ЦС. Боја код : 0 PJP/C3. Форма : Плоштад. Ширина на објективот : 53 мм. Мост На Објективот : 17 мм. Должина На Раката : 145 мм. 100% ув заштита. Рамка Материјал : Метал. Боја На Рамката : Сина. Тип На Леќи : Поларизирана Сива Боја. Стил На Раб : Полн Раб. УПЦ/ЕАН код : 716736259796. Полароид Јадро Поларизиран Сив Плоштад Унисекс Клип-на ОЧИЛА ЗА Сонце PLD 6119/G/CS 0 PJP/C3 53.Пакувањето На производителот Е Вклучено. Големината И Бојата На Пакувањето Може Да Варираат. Очила за сонце. Сино. Метал. Унисекс, Возрасни.

Главните својства

Избор на купувачот

Магливите прозорци, жешките температури во кабината и застоениот воздух го одземаат целото задоволств�

M1 MB0161301 3 D MAXpider MERCEDESBENZ MLCLASS (W164) 20062011 KAGU СИВА СТОЕЧКА КАРГО ЛАГЕР МЕРЦЕДЕСБЕНЦ МЛКЛАСА (W164) 20062011 KAGU СИВА СТО

Студениот ден не одговара на Качулката Од Руно На Рибок Изработена од премиум руно, оваа качулка е супер

Обожавајте ја едноставноста и елеганцијата со овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати Прекрасн�

Системот за рамнотежа mvp® е модуларен систем за рамнотежа со 4 различни достапни платформи за нелизгање

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Број На Куќа хиКо, Серија : БР, Престиж, Легенда : 2, 5 Во Легендата, Легенда За Сатенски Никел, Цврст Месинг,

Оваа Изведба На Црвен Коњ 2090 Серија 90 степени Крајот На Цревото На Лактот Е изработено од анодизиран алу

Раженките НА ХИК се разноврсни додатоци за готвење и алатки за скара за животен стил на отворено без нап

Кога другите тенки вклопувања се премногу рестриктивни, посегнете по ова иновативно ново преземање на �

Елеганцијата започнува со оваа прекрасна геометриска декоративна перница Предната ткаенина на оваа пе

Опуштете се со стил со оваа згодна кошула со копчиња со долги ракави од Џорџ Направен е од мека и лесна ж�

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Кога се сомневате, одете голи Подгответе се да се лизнете во нешто заводливо Со Течен Кармин За Долна Об�

Викерман 6' Бел Сјај Бери Вештачки Божиќ Венец Отворено Оваа сјајна бери венец е совршен додаток за ваша�

Мал глам, мало девојче од соседството, нашиот часовник Дарчи обезбедува извонреден стил без да го надми�

Каролини Богатства KJ1168 GF Бонбони Трска Празник Божиќ Алјаска Маламут Знаме Градина Големина, Градина Г�

Please wait...