0
clear
  • Ликовна Уметност Со заштитен знак Голем Пакет Со Семе Од Панси Платнена Уметност Од Барбара Потсмев
  • -20%
  • -20%
Ликовна Уметност Со заштитен знак Голем Пакет Со Семе Од Панси Платнена Уметност Од Барбара Потсмев

Ликовна Уметност Со заштитен знак Голем Пакет Со Семе Од Панси Платнена Уметност Од Барбара Потсмев

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уметник : Барбара Потсмева Предмет : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има три пансиони преку сина позадина. Истакнати Бои : Светло Сина, Вино, Бела, Тен, Розова, Жолта Барбара Потсмеваат е на живот патување извршуваат нејзиниот сон да стане уметник. Нејзината љубов кон природата и цвеќињата секогаш го наоѓа патот во нејзините слики. Нејзините омилени предмети се градинарски сцени, цветови, празнични и селски сцени. Нејзините слики се лиценцирани за игла, уметнички отпечатоци од декоратори, таписерии, календари, позадини, картички, загатки и многу други производи. Таа живее во прекрасната северна Џорџија планини со нејзиниот сопруг Џим и нивното куче, Пени. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. три пансиони преку сина позадина.

Главните својства

Избор на купувачот

Добијте одличен стил на тексас со овие избледени слава Основни фармерки за женски подигање Направени с�

Каролини Богатства SS8153 DDM Папилон Јадење Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса спец

Детски ПлоштадиДевојки Алин ФустанАвторски Права Виаком Интернешнл Ад Сите Права Се Задржани...

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

Симпатична и уникатна, ова е прстен од сребрена девојка Се одликува со убав облик на родиум Овој прстен �

Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма (Целото мерење во см и ве молиме имајте пре

Додадете стилски допир на вашата домашна лента или кујнски бројачи со елама 2 парче дијамантски кожен к�

Изработено во 10к жолто злато, приврзокот покажува тркалезен швајцарски сина топаз скапоцен камен, пост�

Создадете прекрасен изглед на Ноќта на вештерките со патот да ја прославите долгата перика за костими н

Машки Палта За Долна Облека, Зимски Есенски Капут Обложен Со Памучен Елек Со Топла Качулка Дебела Јакна

Овие децатешки, над основните маички од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашата девојка...

Чувајте го вашето момче за дете покриено и стилски во текот на деновите со лесен ветерник на Wondertue Nation...

Оваа цветна блуза изгледа подеднакво одлично кога е поврзана со вашите фармерки или пар удобни шорцеви

Создадете димензионален и современ изглед со овој голем геометриски принт Неговиот дизајн на зелена и �

Маицата што не можете да чекате да ја облечете кога температурата е исправна Графичката џемпер на грани

Please wait...