0
clear
  • SimplySmart Home SMLS20RK000N Switchmate Паметен Прекинувач За Светло
  • -20%
  • -20%
SimplySmart Home SMLS20RK000N Switchmate Паметен Прекинувач За Светло

SimplySmart Home SMLS20RK000N Switchmate Паметен Прекинувач За Светло

DEN 1039.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Simply Smart Home Switchmate е првиот паметен прекинувач за светло во светот кој веднаш се става над вашиот постоечки прекинувач за светло за да внесе паметно осветлување контролирано од глас во вашиот дом-сето тоа без да мора да го замените или преработите прекинувачот за светло или сијалицата! Земајќи помалку од 1 минута за инсталирање, Switchmate реагира на гласовни команди, автоматски ги вклучува светлата кога ќе пристигнете дома и има повеќе тајмери за целосна контрола на паметното осветлување. Преземете ја бесплатната придружна апликација за контрола на вашиот телефон, рачно контролирајте на ѕидот користејќи го прекинувачот за рокери или користете го гласот за контрола со Асистентот На Google! Купете Штекер за Прекинувач (продаден одделно) и додадете компатибилност Со Алекса! Конечно, паметното осветлување никогаш не било полесно да се постави и користи со прекинувачот за прекинувач! Лесен За Инсталирање-Едноставно Се Прилепува На Врвот На Постојниот Прекинувач За Светло. Прифаќа Гласовни Команди Од Асистент На Google. Бесплатна Апликација За Контрола На Паметни Телефони Или Рачно Контролирана На Wallиден Прекинувач (Не Е Потребен Гласовен Центар За Рачна Употреба). Додавање На Прекинувач Штекер (Продаваат Одделно) Додава Алекса Компатибилност. Повеќе Опции За Тајмер За Поставување Распоред За Светла. Добредојдовте Дома Режим-Светлата Се Вклучуваат Автоматски Кога Корисникот Ќе Пристигне Дома . Вклучува 2a Батерии. Рокер Прекинувач.

Главните својства

Избор на купувачот

Светкавите рамки За очила Полароид се незаборавни како и нивниот имењак Очилата за сонце и сончевите ре

Целосна поправкасекое склопување вклучува претходно инсталиран топчест спој и чаури, заштедувајќи вре

Основана во 2009 година, едно од најпознатите доверливи и временски тестирани имиња во бизнисот, Горивото

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Технологијата Хокинг Тежок Надворешен Кабел За Безжична Антена е изработен со најквалитетен материјал

Венити фер градниците и гаќичките се дизајнирани да одговараат на потребите на секоја жена Познати по ф

Создадете прекрасно уметничко дело што ќе го прикажете во вашиот дом со овој комплет за перничиња со иг�

Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина За употреба од тепих до тепих, п

Ножици За сечење 8 ИнчиРозови Ножици За Сечење, 8" : совршен пар ножици за сите ваши проекти за изработка н

Внесете треперлива боја и елеганција во вашиот стил со овој прстен што може да се нареди од Изрази што С�

АГР 20 : 1 Решетката За Серво Управување со Мустангот Нашите производи со Високи Перформанси автомобилск�

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Колекции на килими од природни Влакна Мек Сисал за те�

Додадете малку магија во собата и дајте им на ѕидовите свеж, нов изглед со Кора Од Принцезата На Дизни и �

Одвојте и обновете ја планината за деца кои сакаат камиони и играчки за автомобили Ротирачки волан со р�

Бесплатен Софтвер ЗА Подесување ЕФИ за целосна контрола на вашата електрана Терминатор Х Сите нови сис�

Сребрени Фармерки Копродукции Суки Тенки Фармерки Со Среден Пораст Плус ГолеминаСуки е нашето најпрод�

Please wait...