0
clear
  • Скандвик Нерѓосувачки Челик Вдлабнати Трансом Туш Миксер
  • -20%
  • -20%
Скандвик Нерѓосувачки Челик Вдлабнати Трансом Туш Миксер

Скандвик Нерѓосувачки Челик Вдлабнати Трансом Туш Миксер

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Може да се користи со една од нашите комбинации на рачка за туширање и црево за вертикални или хоризонтални инсталации. Произведен од 316 смирен нерѓосувачки челик, нашиот нов дизајн на капачиња за нашите вдлабнати тушеви ќе додаде елеганција на вашиот брод. Шарката за заклучување на триење го држи капачето отворено. Вклучен хардвер за монтирање. Флексибилни линии за снабдување со 1/2" НПС-ФИТИНЗИ. 3/8 "bsp-M врска со црево за туширање; 316 капаче од нерѓосувачки челик со хромирани мешалки од месинг и композитна чаша; 2-3/4" Дупка за Монтирање.

Главните својства

Избор на купувачот

Каролини Богатства BB1244 CO1 Шаховска Табла Розова Авганистански Пес Керамички Украс 3 инчи, разнобојна Ша�

Џојстикот ТЕРИОС ПС4 беше дизајниран да балансира помеѓу удобноста на гејмерот и зголемените перформан

Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа укр�

Заштита на Целото Тело : Изработена од висококвалитетен силикон, нашата футрола за телефон обезбедува с

Колекцијата Кенеди содржи еклектични, минималистички дизајни ткаени во меки, неутрални бои Купот е мек,

Долината ШЕНАНДОА ВТОРА, Објавена од Ганго Изданија, Уметност Од Алан Хаузенфлок Оваа прекрасна уметно�

Класичниот опсег На куки О ' Шонеси е совршен за тежок, риболов на дното Таа е идеална за Конгер Јагула, Л�

Фабрика За Пури, Индијанаполис Инд Момчиња во преден план Печатење на постер (18 х 24) ќе направи совршен д�

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Оди по летаат топки на надворешната трева Со А700 12.5" Надворешна ракавица Црна и русокоса кожа со полно зр

Кухас Менс Тенк Топ БИЧ 3д Дигитални Печатени Рамо Обични Машки Маици Шарени Должина : Должина На Колков�

Што оди заедно со прекрасен капут направен од 101 Далматинец? Зошто, одлична црнобела перика! Оваа Перика

87" Заден Појас : 2426см / 9 Жена Пливаат Шорцеви Големина : Нејзината Големина Е Различна, Можете Да Изберете

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : ЦЗ (Кубен Циркониум)Камен Количина_1 : 22платинг : Родиумстоун

Добијте поголема покриеност и безбедност со Комплетот За Продолжување На Petz Primetime Таа работи како самос

Уникатните мазни челични завари на линк и прекрасната комерцијална конструкција од хромиран челик ви д

Замена На Почетни Компоненти 3363394 Пумпа За Машина За Перење За Кенмор / Sears 11082682620 Мијалник ве Молиме зап

Заштитете го зачинот на горниот дел од решетката од елементите со Тврдиот Капак На Решетката Блекстоун

Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см / 45.67 "Ракав : 59см / 23.23" Рамо : 46см / 18.11 "Должина

Шериф Кали "Најслатка Каубојка" 4Парче Постелнина Постелнина Set Disney ДетеШериф Кали" Најслатка Каубојка "

Овој 9Инчен ЛЕР Дедо Мраз Со Движење Од Курт Адлер е шармантен додаток на секој празничен декор...

Металната Столица На Дхп Колтон Со Седиште Од Дрво Од Брест Е последниот допир што и е потребен на вашат�

Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање.Секој знак е направен по н

Please wait...