0
clear
  • 100-Рокер Рака Обетка Комплет
  • -20%
  • -20%
100-Рокер Рака Обетка Комплет

100-Рокер Рака Обетка Комплет

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

100-7101 Арп Прицврстувачи Рокер Арм Студија некогаш сте инсталирале рокер обетка во главата на цилиндерот и гледавте како се ниша додека се навртуваше, од самиот почеток знаевте дека геометријата на рокерот ќе биде неконзистентна насекаде. Арп рокер столпчиња се концентрични во рамките на 0.005 Т. И. Р. теренот на конецот до теренот на конецот. Тие трчаат директно и вистинито. Должините се точно дизајнирани да обезбедат позитивно седење секој пат. Екстра голема база на радиус нуди поголема отпорност на флексија. Достапно и во модели со Високи Перформанси и Во про Серии. Да се користи со патентираните Прилагодувачи На Arp perma-Loc.Изработени Од 8740 Хром Моли Кованици Термички Обработени на 180.000 PSI Одлични За Изминати Временски Трки Со Загради, Ограничена Конкуренција На Овална Патека И Улична Употреба Ограничена 90 Дневна Гаранција Компатибилност : Chevy И Ford Rocker Рака Навртка Големина : 7/16 Инчи-20ефективна Должина На Обетка (ВО) : 1,9 Инчи Шраф-Во Длабочина (ВО) : 3/4 Инчи Големина На Конец : 7/16 Инчи-14 Шеви И форд рокер рака обетка комплет.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете неколку карирани и гледајте ја облеката да оди од обична во извонредна Cardigan Jumper на Heart N Crush е то�

Randallâ® Делукс Велики северни грав Сите природни грав Рандал се подготвени да ги користите во вашиот оми�

Коландерот од не'рѓосувачки челик Gibson Home Crossen 2 парчиња поставен во црвена боја носи повеќе од функциона�

Тешка руно качулка од Расел ве одржува топло и изгледа добро цела сезона Изработено во супермеко технол

Истурете заедно со толпата што се радува на толпата брзо и лесно со нашето богато и кремаво облекување н

Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде Terra & Sky нуди целосна линија на коо�

Womenенски шармантна инспиративна нараквица со црвен тон со розова кутија цврст не'рѓосувачки челик Отво�

Сега сте официјално надвор од должноста Врзете го вашиот поглед на застој со оваа маица со кратки ракав�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Селекциите на Arden селекциите за собирање на кадифен двојки парови меки полифибер исполнети со долготра�

Едноставниот, но сепак елегантен изглед на металниот метал DHP Brickmill Metal ќе донесе декоративен елемент во

Однесувајте се кон вашиот омилен член на семејството за да не ја промашите пријатноста со овие шармантн

Please wait...