0
clear
  • Стерлинг Сребрена Дијамант Розова позлатени Прстен
  • -20%
  • -20%
Стерлинг Сребрена Дијамант Розова позлатени Прстен

Стерлинг Сребрена Дијамант Розова позлатени Прстен

DEN 1599.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Внесете треперлива боја и елеганција во вашиот стил со овој прстен што може да се нареди од Изрази што Се Редат. Овој розово позлатен сребрен прстен широк 2,25 мм има тркалезни дијаманти за пенлив сјај. Ставете го овој прстен со други прстени за дополнителна боја или носете го самостојно, достапен е во големина на целиот прст 8.Метална Тежина : 1,90 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Вечност Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Сребрена Метална Боја : Бело Обложување : Роза Позлатена ширина на лентата : 2,25 Ммринг Големина : 8 Цврсти Детали за дијамант : Облик : Тркалезна големина : 0,9 ммвежина : 0,08 цтвквантитет : 27 Поставување накит : пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Индија Стерлинг Сребро, Роза Позлатена, Цврста, Дијамант.

Главните својства

Избор на купувачот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Темоган Женски Плус Чипка Ракав Дрес Врвот VВратот Продолжен Криви Полите плете чај синергија на мека и�

Атлетско Носење Женски Врвови полиестер Халтернек Женски полиестерски Маици Женеоваа Женска Маица е и�

Доаѓа со целосна гаранција на производителот Одговара на повеќе марки и модели (контактирајте го прода�

Материјал : Крпа Големина : околу 5040СМ / 20х16" Нето тежина : 0,3 КГ Пакување : ОПП торба Сосема нов и висок ква�

Опис : роман дизајн : очилата за сонце во форма на пеперутка без обрач во ретро стил изгледаат модерно и н

Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големин

Филтер за влез на Прилив на риба, Професионален Безбеден Штитник За Филтрирање На Аквариумски Филтри Из

Опис Овој објективен капак на објективот е изработен од врвен гумен материјал, кој може да издржи долго�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини на слики.женски модни дуксери и дуксери2023 Модни Нови �

5kva / 5000 VA / 4000w линија интерактивни 6u решетката / КУЛА ПРОЗОРЦИ; синусен бран излез*208 8 еден излез вклуче�

Ако имате какви било прашања во врска со нарачката Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со г�

Студиото Пела претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 18х10, насловено "Љуби

31 "Должина : 68см / 26.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 : 6 XГолеми САД

Детали За производот Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен �

Дизајн за i Phone 13 1.Користете Висококвалитетен издржлив материјал за работниот век, мекиот стп материјал

Дизајн на форма на навој со завртки, едноставна и модерна стилска корпа за отпадоци со модерен тенок диз

Клуч за Дупчалка, Тип С2 ТТип, Големина На Клуч 1 / 4 инчи, 3 / 8 инчи, Големина На Пилот 1 / 4 инчи, 3 / 8 инчи, Тип Н

опис : 100% висококвалитетен може да се рециклира, панталоните се преголеми, не грижете се дали ќе паднете

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Работниот Човек Од Врвот : Џорџ Арлис Бет Дејвис На Џуџе Прозорец Картичка 1933 Мастерпринт За Филмски Пос

Женски Маици За Печатење Маици За Печатење Со Кратки Ракави Маици Со Маици Функција : 1 Убави врвови за п

Славините на кадата со канџи на ѕидот се совршен прицврстувач за додавање декоративен талент во вашата

Please wait...