0
clear
  • Мамката На Мек Двојно Ками # Зачукуван Никел Флуоресцентен Портокал, Мамки За Вртење
  • -20%
  • -20%
Мамката На Мек Двојно Ками # Зачукуван Никел Флуоресцентен Портокал, Мамки За Вртење

Мамката На Мек Двојно Ками Зачукуван Никел Флуоресцентен Портокал, Мамки За Вртење

DEN 351.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мамка Мек Двојно Удар Оригиналната Серија Пастрмка/Кокане Слатководни Спин Риболов Мамка, Зачукуван Никел, Фло Портокал Монистра, #6 е врвен производител повеќе од 45 години. Фалејќи се со кастабилноста, движењето и атрактивните елементи На Нашиот Класичен Венчален Прстен, Двојниот Удар има дизајн со две куки што ви овозможува да користите различна мамка по кука. Познато е дека ова дава одлични резултати за риболов пастрмка, кокане, челик и панфиш. Понесете Ја Оригиналната Серија Со Двојни Удари со вас на вашето следно риболовно патување и конечно уживајте во мамката со сите ѕвона и свирежи на шампион! Донесена од Мамката На Мек, компанија секогаш во потрага по деловна извонредност преку маркетинг само квалитетни производи и преку поддршка на нашите клиенти со супериорна услуга. Сечилото за центрифугирање произведува непобедлива акција. Дизајнот со две куки овозможува поперсонализирани презентации. Мониста со светли бои со нашиот Венчален Прстен во центарот едноставно мамат риба. Одлично за пастрмка, кокане, челик и панфиш. Големина 6 куки на 48-инчен, 10-фунти тест лидер.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте ја забавата да се тркала со уникатно преземање на винтиџ количката со пуканки! Одликувајќи се с�

Кога се сомневате, одете голи Подгответе се да се лизне во нешто заводливо Со Никс Професионална Шминка

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

Чувајте го вашиот простор уредно организиран и покажете го вашиот омилен декор со оваа атрактивна Поли�

Филмовите од матирано стакло или матираната мат серија се дизајнирани да обезбедат одлична приватност

Заштитете го вашиот двор грејач од елементите со овој капак на грејачот заштитен од временските услови

АМЕРИКАНСКИ И ЕФИРДПамучна Цврста Нишка во Боја Оваа светло обоена нишка е одлична за употреба на секој

Помогнете да го извадите најдоброто од вашиот пупка со избраните, едноставни, врвни состојки и вкусен в�

А1 Кардоне Кочница Мајстор Цилиндар П / Н : 1057579 МАЈСТОР ЦИЛИНДАР Кочница Мајстор Цилиндар Одговара Избер

Глам до вашиот изглед со ОВОЈ 14к Бело Злато Создаде сино сафир приврзок Овој ѓердан со приврзок од син с�

Динамична Лумбална Поддршка, DLS, промовира и одржува идеална искривување на ' рбетот Лумбалното јас се п�

Сите Времиња Бестселер 3 парче Гумени Подни Душеци Тешкиот гумен полимер со нашите гребени и дизајн на г

Одбројување алармот за опсег НА висока / НИСКА температура е специјално дизајниран за употреба со пушач

Please wait...