0
clear
  • Лизол Сите Намени Почист Спреј
  • -20%
  • -20%
Лизол Сите Намени Почист Спреј

Лизол Сите Намени Почист Спреј

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лизол Сите Намена Почиста. Лимон Бриз, 32 мл Спреј Шише. Чисти, дезинфицира, дезодорира и убива 99,9% од бактериите на тврди, непорозни површини кога се користат според упатствата. Практично, подготвено за употреба спреј за активирање сече низ цврста маст и нечистотија. Користете на ѕидови, насликани дрвени работи, канти за ѓубре, кабинети, подови, застаклена плочка, емајл и застаклен порцелан. Чистач За Сите Намени, Целосно Чист, Мирис На Лимонско Ветре. Убива бактерии за длабоко чистење (Убива салмонела ентерика, 0ерихија коли 0157 : Х7, псевдомонас аеругиноза, стафилокок ауреус, Птичји грип а (Х1Н1) вирус и херпес симплекс вирус тип 1 и 2). Убива 99,9% од вирусите и бактериите. Сече цврста маст, ги отстранува ѓубрињата од сапун, дезодорира, убива 99,9% од бактериите (Убива салмонела ентерика, 0ерихија коли 0157 : Х7, псевдомонас аеругиноза, стафилокок ауреус, Птичји грип а (Х1Н1) вирус и вирус на херпес симплекс тип 1 и 2). Користете го овој производ низ вашиот дом за чистење : Кујна : Контра-Мијалници-Шпорети-Кабинети-екстериери На Апарати. Бања : Кади - Застаклени керамички плочки - Кабинети - Мијалници-фиберглас тела. Домаќинство : Ѕидови Што Се Перат-кофи За Ѓубре - Работни Површини-Високи столови. Не содржи фосфати. Погледнете ја долната или страничната страна. Здравје. Хигиена. Дома. Контакт Број : Прашања? Коментари или во случај на вонредна состојба, јавете се бесплатно 1-800-228-4722. Помогнете му на контејнерот или етикетата на производот кога повикувате центар за контрола на отрови, или лекар или одите на лекување. Прашања? Повик 1-800-228-4722. За состојка и други информации . Ова шише е направено од 25% пост-потрошувачка рециклирана пластика.

Главните својства

Избор на купувачот

Синди Jacејкобс претставува зачудувачки 14x9 црно украсно дрво, врамено со двојно matting wallидно уметничко па�

Зајани зајаци мали размери сини зајаци расадници лажица ткаенина од ткаенината на дворовите, е одржлив�

✪✪✪ продажба на дозвола! : Обичен, работа, канцеларија, забава, датум, улица, плажа, излегување, одмор, по

Се надеваме дека ја пронајдете овие привлечни облеки никогаш не би можеле да погледнете подалеку од! У

Опис : Овој ѓердан е едноставен, но елегантен затоа што е двоен слоеви дизајн на декор на бисер...

Women'sенски градник бесплатна долна облека со голема големина тенка чаша чипка секси градник Карактерист

Куче за спиење во Божиќна сцена спие во бисер за Божиќни орнаментирани информации Производот е направе�

Опишете100% Сосема нова, високо квалитетна специфичност : Материјал : Акрилик Феатура : Акрилик, познат и к

Igиџи Луиз претставува зачудувачко црно украсно дрво од 20х20, врамено со двојно матично wallидно парче, со н

♥ [Удобна ткаенина] Панталоните се изработени од удобна ткаенина која е мека и лесна, дише и погодна за с

Слатка чивахуа те гледа! Инктастична чивахуа новороденче биб унисекс тиркизна една големина Нашите пам

Светла со букви од азбука, светло светло бели пластични букви што висат виси D Карактеристики : мек топол

Јога кратки панталони со високи половини за кревање хеланки хеланки за женски шорцеви јога панталони ј�

1,20мм со дијаметар KFL004 Блок со перница со ромбична прирабница.2.ZINC легура на ромбична прирабница, докажан

Ви благодариме за вашиот обичај Грижата за корисникот е наш главен приоритет Последователно е на доста�

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка ја продаваат продавачи на трети страни од Marketојбуј Марке

Нашите килими што се перат се практично и стилско решение за зафатените домаќинства и области со голем �

Карактеристики : Материјалсосема ново, пооригинално чувство на автомобили, изработено од висококвалит�

Плус големина женски обични v вратот со кратки ракави со кратки ракави со џебови широки скокови во должи

Лого со двојно зашиени и везови, букви и броеви Ако сакате лабаво чувство, земете една поголема големина

Лесно е на : Силуета со низок пресек, лесен за облекување и полетување, ве тера да се движите многу слобод

Барате уникатен начин да ги ажурирате омилените предмети? Не гледајте подалеку од оваа висококвалитетн

91 '' Рамо : 60,5 см / 23 Chic Stand Culle со прилагодлива скриена влечење може подобро да го задржите вратот топол Кли

Карактеристики : Без разлика дали е мртва зима или секогаш сте малку разладени, овие пријатни панталони

Топите на Cupcake Декорации за торта Забавувања за забава на третиот роденден на торпите за девојчиња или

Topенски резервоар со врвот без ракави со ракави со ракави, солидна боја, памучна кошула од кошула : Womenенс

Боја Мојата автоматска користи компјутерска опрема за мешање контролирана, квалитетни нијанси и врзив�

Please wait...