0
clear
  • Дорман-Автоград-Нафта-Тит
  • -20%
  • -20%
Дорман-Автоград-Нафта-Тит

Дорман-Автоград-Нафта-Тит

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дихтунзите За Одвод На Моторно Масло на Дорман се погодно достапни во пакувања со различни количини. Се нудат многу стилови, вклучувајќи бакар, Алуминиум, Најлон, Метал/Гума, Вметнување, Влакна и Здроби дихтунзи. Се препорачува замена при секоја промена на маслото. Капачињата за филтер за масло се достапни одделно. Карактеристики и Придобивки : Достапни Се дихтунзи За Директна замена и некои универзални дихтунзи. Правилното вклопување со приклучокот за одвод обезбедува цврста заптивка. Дихтунзите се вклучени и со многу Приклучоци и Тави за Одвод на Моторно Масло на Дорман. Направени според специфични големини и стандарди за да се обезбеди соодветно вклопување. Дизајниран и конструиран според строги инженерски стандарди за квалитет.

Главните својства

Избор на купувачот

3 / 8" Вози 5 / 8" Длабоко Фракционо Влијание Приклучок.Погонот на приклучокот за удар "висок вртежен момент"

5 Ц, САД 5Ц, САД 6Ц, САД 6 Овие секојдневни чизми се совршени за целата студена сезона, костум за момчиња и д�

Црн фустан од кошула.Достапно во големини За Возрасни С / М И Возрасни М / Л.Фустан Од Кошула Црн Женски Ко

660" ID INTHREADMONTING ДУПКА 2 : 0.660" ID NETHREADEDWIGHT : 66.201 INDE ДОМУВАЊЕ БРОЈ : 37112007 ДУПКА ЗА МОНТИРАЊЕ 1 : 0 ТУРНАПУЛС КПД9 ДД 8

Чувајте ја вашата млада спортистка на врвот на својата игра со овие фантастични патики со високи кошарк

Ахгли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Жад Зелена Површина Килими, 8 "х 10" Дизајнира

Компанијата Ахгли Затворен Правоаголник Шарени Камелеон Зелена Површина Килими, 3 'х 5'...

Задебелени бои, детали за контраст и уникатен џеб на градите додаваат живописен допир на неговата секој

Бохо шик уметноста е фрлена во разноврсна палета на праска, аква сина и црна боја во домовите во Мохавк н

Тренд Лабораторија Делукс Фланелен Опремени Креветчето листови се пријатни и стилски Нашиот мек 100% пам

Павни Илиноис жител или посетител? Овој прекрасен И шарен Ретро Дизајн Магнет За Фрижидер е совршен нач�

Мајките за хаос комбинираат професионално искуство со бас риболов со легендарната иновација на Беркли.

Нормално Е ЗдодевноМаици За Големи Момчиња и Блузи за Резервоари, До Големи Момчиња Со Големина 24 Млади

Комплет За Монтирање и Монтирање На Моторот Компатибилен со 2007 2009 МерцедесБенц Е350ноте : (3 ПАРЧЕ) Држач

Ткаенината од лажица е одржливо отпечатена во САД користејќи нетоксични мастила и материјали од етички

Лесен и мек на кожата, овој атлетичарски ромпер од Авиа го зазема првото место на кул, удобен стил...

Совршено решение за чување и организирање мешунки за кафе со една порција и / или карафи во вашиот дом ил

ИСПРАВЕН Адаптер ЗА Сил Бебе Монитор Модел Бр UD045040 B Класа 2 Кабел За Напојување Кабел Батерија Полнач Сп

Оди Сите Надвор Кога ДМ Насмевки Тоа Е Веќе Премногу Доцна Смешни Дуксер Дуксер Менс / Млади...

Като Поликлеј е лесна за употреба полимерна глина која се пече за 10 минути за да стане тврд, издржлив мат

Листовите Со Ласерско Сечење се погодни за копири со голема брзина, ласерски печатачи, инкџет печатачи,

Женски Лабави Комбинезони, Комбинезони Со Широки Нозе Без Ракави Со Висок Струк, Шпагети Ремени Долги П�

Добар помошник за чистење на кујната Исто така одличен за употреба како Пешкир за Плажа крпи за садови,к

Please wait...