0
clear
  • Алфамагнети Џамбо Мали Букви Боја-Кодирани Магнетни, Во собата на 42
  • -20%
  • -20%
Алфамагнети Џамбо Мали Букви Боја-Кодирани Магнетни, Во собата на 42

Алфамагнети Џамбо Мали Букви Боја-Кодирани Магнетни, Во собата на 42

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

* Пропорционалните и правилно обликуваните букви даваат примери на букви на ист начин учениците се учат да ги формираат.* Магнетни мали букви со големина на џамбо со големина од 2,5" и се совршени за малите ученици 3+. Пропорционалните и правилно обликуваните букви даваат примери на букви на ист начин учениците се учат да ги формираат. Обезбедува примери на букви формирани на ист начин на кој учениците се учат да ги формираат и вклучува интерпункциски знаци и статисти од буквите што ви се најпотребни (а, е, и, о, у, б, л, м, р, с, т).* Се одликува со повеќе и посилни магнети од другите магнетни букви за да се осигура дека секое парче останува таму каде што сакате и не се лизга во издржлива када што може да се нареди за лесно чистење • * Продадени како 1 секој.

Главните својства

Избор на купувачот

Мелем за усни : различни восоци и масла се комбинираат за да обезбедат заштитен штит антиоксидантрих...

Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set за MercedesBenz GLE550 2020, дизајниран точно одговара на сложените контури и површин�

Овие фармерки со високи изложени копчиња од Индиго Рајн имаат толку многу да понудат...

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Сонот за мене Арлингтон Фустан има убав, без датум, симплистички дизајн што лесно се вклопува во која би�

Колекцијата на Дом на Авалон, Логан, е за создавање луксузна удобност со употреба на бои со висок контра�

Овој камиони за градење на патиштата, врамени wallидни уметности е врвен квалитетен отпечаток на Giclee на а�

Надградете ја вашата забава и вмрежување на следното ниво со кабелот GE CAT5 E Ethernet Овој кабел 3 FT Ethernet ги по�

Пријатна, мека и стилска сè што би можеле да сакате во џемпер, а потоа и некои Отворениот кардиган на Terra

Без граници на непрекината ребрести цевки на јуниорите со ленти нема да направат одличен додаток на ваш

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Измешајте и совпаѓајте! Со повеќе форми и координативни бои, покажете им на вашите гости вашата креатив�

Please wait...