0
clear
  • Хартија И Плик Затворач Коверти, Зелена, 50 Пакет
  • -20%
  • -20%
Хартија И Плик Затворач Коверти, Зелена, 50 Пакет

Хартија И Плик Затворач Коверти, Зелена, 50 Пакет

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Џем Хартија И Плик Зелена 10 х 13 Отворен Крај Каталог Пликови Со Затворач Затворачи се одличен избор во ситуации кога ви треба светла плик што ќе одговара на стандардна големина и малку поголеми документи без потреба од преклопување! Во ова пакување од 50, секој плик е изработен од мазна, 30% рециклирана хартија од 24 килограми и има светла, смарагдно зелена боја! Секој од нив има големина од 10 х 13 инчи и се затвора со размавта во комерцијален стил и сигурно затворање на метална затворач. Овие пликови, исто така, имаат опционални затворачи за џвакање за дополнително засилување. Користете ги овие тревни зелени пликови за да испраќате документи, датотеки, формулари и повеќе да ја формирате вашата канцеларија или дом! Големина : 10ин х 13ин Боја : Зелена Количина : 50 Боја : Зелена. Големина : 10 х 13 инчи. Количина : 50 Пликови по Пакување. Одличен плик за користење за организирање и поднесување важни документи, дистрибуција на маркетинг и промотивни материјали или за облекување презентации дома, канцеларија или училница. Направено од 100% рециклирана мазна хартија од 28 килограми, вклучува затворање на непцата активирана со влага.

Главните својства

Избор на купувачот

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Зелена Површина Килими, 5 ' Плоштад...

Пумпа За серво Управување Компатибилна со 20072013 BMW 335note : Пумпа За Серво Волан (ЛУК LF30); не за автомобили Со

Екопријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, п�

Повлечете столче во бар во индустриски стил како оваа за релаксирачка вечер во вашиот дом Оваа столче н�

Ѓон Дебели Обични Сандали Модни Рекреативни Чевли За Дишење Клинови Женски Жени На Отворено Женски Чис�

еластични шорцеви за салон за половината женски шорцеви до колена, течни шорцеви за јога,лелеави женски

Жените Мода Печатени Повик КругВратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : 1...

Лесен и компактен Arce Arc е 6,2 кг / 13,7lb и е идеален за новороденчиња и деца до 25 кг / 55lb Најдобриот дел, може�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

П2 : Дали ќе се намали или избледи? А185 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи

Компатибилност : оваа телефонска кутија е специјално дизајнирана за телефони На Apple...

Искуството И личниот пристап НА КАТКО кон услугата за клиенти ги натера да станат главен снабдувач на к�

Ова не е килим на вашата баба Иновативните килими што можат да се мијат на Nuloom се направени од одржливо и

Вистински Најважни Големи И Високи машки 3 Пакети : Активни Атлетски Перформанси Со Кратки Ракави Проти�

Оваа Голема И Висока Почит Поло Од Антигва е совршен додаток на вашата корпоративна колекција Фанатици.

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Завитката со галерија е

Кралот Луј Viii (11871226) Крунисувањето На Кралот Луј Viii Од Франција и Бланш Од Кастилја во Катедралата Ремс, �

Купете ги нашите најважни работи за вашето момче од Гаранималс! Овие 2пакувања на каросерии вклучуваат �

Домовина Нета 1 "Двоен Завеса Прачка Вклучува : еден 1" Дијаметар Пред Прачка еден 13 / 16 " Дијаметар Назад П�

Скоро природно Еве забавен и шарен начин за славење на празниците Овој венец од 30 инчи има 180 убави, авте�

лисица која шета по пустинскиот пејзаж со позадина На Кактус И сонце Отпечатена Во Сад Удобно 80 / 20 Прсте

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Please wait...