0
clear
  • Дирфоамс Женски Мили Кадифен Куп Фау Крзно Обликувани Лизгачки Влечки
  • -20%
  • -20%
Дирфоамс Женски Мили Кадифен Куп Фау Крзно Обликувани Лизгачки Влечки

Дирфоамс Женски Мили Кадифен Куп Фау Крзно Обликувани Лизгачки Влечки

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кажете ни : не постои такво нешто како влечка што е премногу крзнена! Со над-врвот кадифен дизајни и екстра-пријатна меморија пена амортизација, Нашите Мили Слајдови обезбеди непобедлива релаксација е само чекор подалеку. Ви треба брзо освежување? Нема проблем : материјалот што се пере во машина го прави чистењето ветре! . ДИЗАЈН НА ЛИЗГАЊЕ : Слајдовите За Нозе со Мили Обликувани Жени Се совршени за лизгање кога барате дополнителна удобност за вашите заслужни стапала. Овие вештачко крзно секојдневни влечки ќе ви бидат нови омилени. . КОНТУРНО ПОДНОЖЈЕ : Секоја влечка е опремена со контурно потпорно обликувано подножје и на врвот со велурна постава за пријатно меко чувство на нозете. . УДОБНОСТ БЕЗ ПОТ : ДИШЕ, РЕГУЛИРАЊЕ на температурата DF adpat обезбедува технологија без пот за врвна удобност на стапалото. . ВНАТРЕШЕН/НАДВОРЕШЕН : со внатрешен/надворешен ѓон, дното на овие удобни влечки има обликувана ЕВА за дополнителна издржливост и постојана поддршка без разлика дали сте во движење или дома. . ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА и БОЈА : Достапна во четири бои : Црна, Муслин, Лате И Камен Од Кремен. Исто така, се одликува со инклузивна големина на дами од 5-12. Мали вклопувања 5-6, Средни вклопувања 7-8, Големи вклопувања 9-10 и Х-Големи вклопувања 11-12. Удобно обликувано подножје.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белеш

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени

Карактеристики : 1 Материјал : Изработен Од Полиестер, лесен, мек и дише, ве загрева во fall и зима.2...

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извон�

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Тропска тема : шарена хартија за ткиво саќе папагал, овие можат да бидат обесени на таванот, гранките на �

Сметајте на овој Кадифен кревет Фриц за да оживеете модерен изглед во светилиштето во вашата спална соб

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека За Доп

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен...

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Please wait...