0
clear
  • Ergотрон Мини Маунт
  • -20%
  • -20%
Ergотрон Мини Маунт

Ergотрон Мини Маунт

DEN 943.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој разноврсен држач нуди лесен метод за интегрирање на мал компјутер во вашиот работен простор. Совршено е за тенок клиентски хардвер, Мудар клиент, Мек мини или други периферни уреди. Универзалниот дизајн се прилагодува на димензиите на кутијата, додека неговиот интерфејс за монтирање се прицврстува на различни површини : ПЛОЧА ВЕЗА, директно на биро, стегната на столб или прицврстена на Ѕидната Патека Ergотрон. Исклучително разноврсна : Вклучува хардвер за прицврстување на неколку површини и Држачи За Ergотрон; држач за Прилагодување На Големината одговара на широк спектар на мали компјутери; ги Сместува повеќето тенки клиенти на пазарот.

Главните својства

Избор на купувачот

Новороденче девојче спиењеnигра од Wonder Nation е симпатична и удобна, а достапна е по голема вредност и разн�

Ultra Desshigh Fashion Colorswasshed Woolunique Designs1 Година ограничена гаранција Оваа ризичка дома Бредбери падови 5 стапки x

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер Thummprintz Светли ленти Робин јајце во затворе�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Револуционерниот систем за греење на водата Системот за греење на вода циркулира вода преку мека и удо�

Додадете го привлечноста во вашиот луксузен декор за ентериер со овој детален килим Овој кралски килим

Таа ќе ја сака правдата девојки мини мама Jeanан! Овие симпатични фармерки имаат опуштено вклопување и ср�

Колку повеќе, толку подобро, нели? Преголемите комплети на платно со две парчиња помагаат да се пополни �

Запечатените компоненти на гроздобер моќност обезбедуваат покритие за апликации стари над 35 години, об

Овој прстен исто така може да биде подарок за вашиот значаен друг, особено кога се надевате дека ќе изгр�

Правилно позиционирање : Вклучениот клип на ременот го олеснува правилното позиционирање на ременот на

Направете го Мики Маус дел од плакарот на вашето мало момче со оваа облека за панталони со худи и џогер о

Резервна заграда за монтирање за сите Kwikee Kwivers Достапно само во црно Големина на пакетот : 12pk / ЦД Брзо и л

Како виткање со омилениот џемпер Декоративната перница со кабел со јаз од дома, е супер мека и добро изр�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" 32 " Севкупна длабочина предна до грб : 1,5" Севкупна длабочина предна до

Овој комплет за постелнина со три парчиња вклучува еден ватенка, еден вграден креветче за креветчиња и �

Супермека мешавина од памук ве одржува удобно и пријатно Овој стил на завиткување со долги ракави од пл�

Пакет за вентилатор за миризливи бомби Манго Тропски клип 1 со прилагодливо бирање Едноставно притисне�

Сандалите на Викторија К во тексас материјал и златен патент што минува низ предниот дел на сандалата с�

Please wait...