0
clear
  • Примарен сребрен Сребрен Сребрен Проверка На Родиум-Исечен Виски Кварц И Дијамантски Прстен
  • -20%
  • -20%
Примарен сребрен Сребрен Сребрен Проверка На Родиум-Исечен Виски Кварц И Дијамантски Прстен

Примарен сребрен Сребрен Сребрен Проверка На Родиум-Исечен Виски Кварц И Дијамантски Прстен

DEN 2064.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Модерен и елегантен, овој кварцен и дијамантски прстен е убаво изработен од сребро обложено со родиум за да го облече секој изглед. Овој прстен прикажува скапоцен камен од виски кварц со проверка од 8 мм, заедно со треперливи дијамантски акценти за да создаде привлечен дизајн. Овој прстен е достапен во големина на прст 7 и скапоцен камен тежи 2,25 cttw.Метална Тежина : 3,22 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Скапоцен камен И Дијамантски Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Сребрена Боја : Ширина на Бела Лента : 2ммринг Големина : 7гемстоун Детали : Тип : Виски Кварц Боја : Кафеава Боја : Шаховска Табла : Перница Големина : 8ммвежина : 2,25 цтвквантитет : 1 поставување накит : детали за дијамант : Форма : Тркалезна Тежина : 0,04 Cttwquanty : 4 Поставување накит : Prongyare Вашиот Предмет Пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со Бел лак, совршена За чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, родиум-обложени, Дијамант, Скапоцен камен.

Главните својства

Избор на купувачот

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа уметност со метални wallидови со р�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Резултат! Овие шорцеви од мрежа за момчиња ја комплетираат неговата активен изглед на атлетските дела У

Нежните (нетекстурирани) сјајни верзии, бидејќи првично се појави на карнот достапен од сите други изво�

2000mah / 5000mah Рака Потопло И Моќ Банка За Итни Случаи Резервна Копија Батерија Прилагодливи Зимски Електри�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Ј

Овој килим во преодна област на затворен простор има зрачни нијанси на виножито и меки медалјонски цвет

Додадете поп боја и удобност во вашата област за јадење, ќош за појадок или спортски настан со овие трен�

Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прав�

Овој плови за пливање прстен ќе обезбеди удобност додека вашето дете игра во вода Sky Blue со симпатичен ди�

Додадете едноставна елеганција во вашата бања со класичната завеса за туширање на вафли од вафли од Dainty

Не треба само да го земете нашиот збор за тоа, бидете сигурни содржината на благородни метали во овој пр�

Откријте го уникатниот и исклучителен вкус на Kinder Bueno Mini во оваа торба со чоколади со големина на залак...

Преработете ја вашата спална соба со класичен шарм на современиот преоден кревет на Ливинија...

Please wait...