0
clear
  • Двор Нанда Цветни Затворен Надворешен Простор Килим, 8' 11', Песок Црна
  • -20%
  • -20%
Двор Нанда Цветни Затворен Надворешен Простор Килим, 8' 11', Песок Црна

Двор Нанда Цветни Затворен Надворешен Простор Килим, 8' 11', Песок Црна

DEN 2113.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање. Достапно во повеќе бои и големини . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Заштедете Пари. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Живеат Подобро. Изработени со подобрен материјал за дополнителна издржливост, килимите во Дворот се претходно координирани за да работат заедно во сродни простори внатре или надвор од домот. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат .

Главните својства

Избор на купувачот

Официјално НЦАА лиценцирана кошула за миленичиња Худи, подгответе се за играден! Оваа спортска кошула с

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Заедницата на трговска�

Додадете ја почетната во класична торба за перење монограм од нашата колекција монограм Вие сте обврза�

Облеката за кратки ракави за време и време на породилно, ќе ве задржи удобно и на трендот во текот на бре�

Натпревар за натпревар Неговиот врв на пижами и дното се победничка комбинација, доаѓаат во кревет за с�

Купете ги нашите најважни работи за вашето момче од Гаранималс! Овие 2пакувања на каросерии вклучуваат �

Компатибилност : оваа телефонска кутија е специјално дизајнирана за телефони На Apple Превенција од Fall : �

Хари Мухамед „Борнео дождовна шума“ платно уметност Остварливата извонредност што ја дозволува печат

Мини лалалопсија е шиење многу глупо забавно право на дланката на вашата рака! Играјте и истражувајте в�

Поддршка за стабилус на гас, стабилно наполнет лифт за гас, го олеснуваат и безбедно подигнувањето и пон

Sony CDXGT51 W Audio Player, CDR, MP3, WMA, ATRAC3 PLAAC, 208 W Sony CDXGT51 W Audio Player WMA формат на репродукција резултира во некомпресиран�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски цв

Mpero Impact X Chickstand Case за Sony Xperia Z3 Mpero Impact X Chickstand Cask S за Sony Xperia Z3 За паметен телефон Teal Chevron Апсорбирање на шок

Кога барате стил, машката патека на Georgeорџ стрии е дизајниран да ви го даде токму тоа, со карактеристики

Карактеристики : мажи обични карго панталони, летни панталони на плажа, панталони со врвки, еластични па

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Карактеристики : *овој волтметар е мал по големина, со опсег ОД DC0100 V вообичаено е за производи од 2 жици и

Please wait...