0
clear
  • Евроко 35 Модерен Акцентен Стол Со Османлиска, Кадифена Единечна Троседна Столица Со Потпирач За Нозе и Перница За Канцеларија Во Спалната Соба Во Дневната Соба, Ро?
  • -20%
  • -20%
Евроко 35 Модерен Акцентен Стол Со Османлиска, Кадифена Единечна Троседна Столица Со Потпирач За Нозе и Перница За Канцеларија Во Спалната Соба Во Дневната Соба, Ро?

Евроко 35 Модерен Акцентен Стол Со Османлиска, Кадифена Единечна Троседна Столица Со Потпирач За Нозе и Перница За Канцеларија

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Седиштето и задниот дел на оваа фотелја се изработени од висока густина и високо еластична пена за да обезбедат часови удобно седење, а се одликува со перница назад што го поддржува грбот и поттикнува добро држење на телото, спречувајќи болки во мускулите или замор . Тоа ќе направи да се чувствувате опуштено откако ќе седнете. Постојат погодни џебови за складирање на страната на потпирачот за рака на софата, што може да се користи за складирање списанија и книги. Овој стол за спална соба е совршен за канцеларија, спална соба или дневна соба. Софата стол и отоманскиот сет се одликува со модерен изглед со дизајн на чиста линија што ќе и даде на вашата соба моментална надградба во стилот и удобноста. Софа Столици И Потпирач За Нозе : Уморни од долго седење исправено? Нашиот стол за софа со потпирач за нозе може да го реши вашиот проблем. Мекиот грб на перницата и обложеното седиште со потпорни потпирачи за раце и подножје се совршени за лежење. Можете да читате, да играте на вашиот телефон или да дремнете на софата. Стилски Стол За Софа : столот за софа и отоманската се совршена комбинација на прави и закривени силуети, а кадифената ткаенина носи луксузен допир, носејќи стилски и шик изглед во вашата соба. Во меѓувреме, каучот за складирање обезбедува дополнителен простор за складирање намирници и секојдневни предмети. Практичен Џеб Отомански : 21.4"д x29.5"W x 20.5" H. Тежина капацитет : 250 фунти/седиште.

Главните својства

Избор на купувачот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Шахија Зелените Маслинки се совршено кисела во вода, сол, оцет и масло Тие се едноставни, но сепак вкусни

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220...

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Please wait...