0
clear
  • Екстра Висока Густина Уретанска Пена-2X60X82 ФОБ: МИ, Пк 1, Ер Лајт
  • -20%
  • -20%
Екстра Висока Густина Уретанска Пена-2X60X82 ФОБ: МИ, Пк 1, Ер Лајт

Екстра Висока Густина Уретанска Пена-2X60X82 ФОБ: МИ, Пк 1, Ер Лајт

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Воздух Лајт Екстра Висока Густина Уретанска Пена. Оваа пена е 50 проценти погуста од пената Со висока густина На Воздухот. Тој е со квалитет на мебел и може да се користи за внатрешни и надворешни проекти. Овој пакет содржи една ролна пена од 82 х 60 х 2 инчи. Дополнителна Уретанска Пена Со висока Густина, 2 "х 60 " х 82", ФОБ : МИ : т. Оваа пена е 50% погуста од пената Со висока густина На Воздухот. т.Достапно во бела боја. т. овој пакет содржи една ролна пена од 82х60х2 инчи. нека започне креативната забава . Т. Одличен додаток на секоја креативна колекција.

Главните својства

Избор на купувачот

Небраска Хукерс 40 "x 13,5 " Стандардна рамка Панорамска фотографија бесплатна испорака по нарачки над 35 ам�

Силен, лесен и карактеристично различен Тркалото користи заострени навртки за навртки.Освен ако не го з

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, трговска марка ликовна у�

Вистински 1.5 каратно Тркалезно Сечење Дијамантски Женски Широк Повеќестепен Фенси Невестински Прстен �

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“ Запо

КУЛА ТОРОНТО Канада Бр 6 Од Брајан Карсон Идејата за изградба на многу многу голема тв и радио комуникац�

Легла со денови! Оваа три пакувања на хеланки од garanimals додаваат стил и опции во гардеробата на девојчето

Сузан Џил претставува прекрасно Уметничко Парче Од 12х12 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Времето ја

Совршен слој за вежбање, игралиште или секојдневни авантури Француската јакна на Расел Тери е направен�

Уметник : Jean Plout Subject : Cuisinestyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подготв�

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината р

Beе бидете подготвени да ги погодите патеките во грубиот и удобен Денали женски велур во Орегон и мрежа з

Вашата девојка ќе се чувствува исто како да лежете во овој супер симпатичен сет на нозе! Забавните графи

Please wait...