0
clear
  • 14к Бело Злато Полиран Лесен Цевка Обетки Обрач
  • -20%
  • -20%
14к Бело Злато Полиран Лесен Цевка Обетки Обрач

14к Бело Злато Полиран Лесен Цевка Обетки Обрач

DEN 3103.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Едноставни и безвременски, овие класични обетки со обрач ќе додадат шик допир на вашата убавина. Беспрекорно изработени во бело злато од 14 карати, овие прекрасни обетки со обрачи од цевки од 65 мм имаат светла полирана завршница за траен сјај. Обезбедени со затворачи за жица и спојка, овие обетки со дебелина од 4 мм ќе додадат модерна елеганција на секој ансамбл. Полиран, 14к Бело злато, Шупливи.

Главните својства

Избор на купувачот

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage го�

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади Истражете ја најшироката колекција на стилски, тре�

Овие навртки се произведуваат со издржливи материјали и тестирани на корозија за да се обезбеди потреб�

Гсп тркала лого и центар собранието изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изра

Куќиштето е дизајнирано специјално за верзијата " Нов Macbook air 13" " со Број На Модел a2337 m1 и A2179 И A1932 Ве молим�

Нинџа NJ100 Експрес Исецка, Црвено Нинџа Експрес Исецка е совршен за Сечкање, Мелење и пире состојки во суп

Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните Спортскиот дуксер со до�

99" должина : 53.06" должина : 51.06" половината : 91 Во нозете се отвораат класични лабави товарни шорцеви со пра�

Цврсто вклопување носи до кожата Висок пораст Долга должина 70% рециклиран полиестер / 19% полиестер / 11%

Середа, Томас 14х10 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловВрв Розутек Ова е висо

32"1824 Месеци 10018 месеци66см / 25 Големина : Погоден за бебе 6 месеци 7 Години, 2парче постави бебешка облека.35"Р

Рубинот долго време се сметаше за туткач за почетници, но средните и искусни играчи го сакаат поради нег

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

✿женски блузи за хеланки маица фустан плус големина плус големина фустан кошули за жени плус големина �

07" колк : 122см / 48.Може Да Има Рачна Грешка од 13 см.17" колк : 107см / 42.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Б

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Но, случајниот минувач од левата и десната страна може да види само црн екран.€Совети€ 1 Пазете се од па�

Нашето освежување на пакувањето е дел од нашиот мастер план да ги донесеме неверојатните места што сака

Тренер За Колковите На Бутот Вежба За Мускулите На Карличниот Под Убави Нозе Мултифункционални Стеги З�

"Добредојдовте ВО REORIAFEE shop" Quality квалитетот е прв со најдобра услуга ♔Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок к

СпинНа Филтер За Масло Од baldwin филтри® Валканото масло може да предизвика катастрофално оштетување на в

Редовната замена на клучните делови ја одржува вашата вредна опрема без проблеми Отпечатоците останув�

ШТО Е ТОА : лесна, чиста до лесна основа која замаглува, штити и усовршува со нашиот ексклузивен комплекс

Град Ајфел Париз Платно Ѕидна Уметност За Дневна Соба Модерни Уметнички Дела Градски Пејзаж Со Ајфелов�

П Кошули Без Прерамки За Жени Со Вграден Градник; Кошули Со Длабок V Врат Жени Плус Големина; Под Кошули З

Homadles Женски Еластични Влечки Дами Плажа Сандали Лето Нелип Каузални Влечки Црна Големина 8.5 плажа санда

Мало Девојче Сандали Мода Пролет И Лето Девојки Сандали Фустан Танц Перформанси Принцеза Чевли Бисер М�

Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Врвки За Влечење Еластичен Струк Долги Широки Панталони За Нозе Опис

Примарниот Синџир На Погон 520 ОРМ ОПрстен е погонски синџир со врвен квалитет за мотоцикли и АТВ...

Please wait...