0
clear
  • Сафавиех Израз Плетенка Апстрактна Преоптоварена Област Килим или Тркач
  • -20%
  • -20%
Сафавиех Израз Плетенка Апстрактна Преоптоварена Област Килим или Тркач

Сафавиех Израз Плетенка Апстрактна Преоптоварена Област Килим или Тркач

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висина на купот : 0,25 инчи. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Изразот е рачно ткаен со употреба на свилени вискозни предива, создавајќи треперлив централен дел за елегантен-современ декор. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Тафтувана Во Индија. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Достапно во повеќе бои и големини. Евокативните, тон-тонски нијанси фрлаат сензуално расположение низ органските дизајни и извонредната текстура на овие примамливи подни облоги. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој ситер за бебиња Бумбо е прекрасен избор за секој со мали деца Оваа наградувана ставка е одлична опц

Добијте совршен натпревар со совршена боја што го поставува тонот на вечерта, деловното опкружување ил�

Тестирајте електрични кола со доверба користејќи го овој мултифункционален електричен тестер Направе�

Виолетова 100% најлон со исклучок на декорацијата искра Тул Tulle мери 54inch x 20yds, пребивање на ткаенина од тка

Начин на славење на нет лакови за возрасни за возрасни за жени, кои можат да го задржат вашето малечко! П�

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа уметност со метални wallидови со розов круг...

Hyper Tower UC88942 A, 3парчиња, 3 / 8 инчен погон за проширување на лентата за погон е одличен додаток на секоја кут�

Тој ќе ја донесе својата игра кога ќе ги засили овие удобни пижами Координирањето на поставените мета и

Декод 10 "Вештачко растение агава во реални лисја и бел керамички тенџере е уникатен додаток на вашиот ст

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Истегнете се покрај плажа или базен во овие основни шорцеви за пливање Georgeорџ Тие се изработени од мека

Оваа оригинална животна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи просто�

Подготвување за ден на забава е лесно со три парчиња активен сет на Cheetah Тој може да се меша и да одговара

Овие фази на печатењето на Moon II II е печатење со врвен квалитет giclee на архивска хартија со висока резолуц�

Оваа неверојатна wallидна уметност на сирена опашка е врвен квалитет на giclee при печатење на архива хартиј

Тарезата е сигурно дека ќе биде најразновидната летна сандала во вашата гардероба бидејќи лесно може д�

Оваа торба за ручек е направена од високо издржливиот 420 D полиестер, безбедна храна и има лесна за чисте�

Please wait...