0
clear
  • Носталгија 2. Оз Пуканки И Количка За Концесија со сад од 5 Литри, Прави Чаши, Во Висока, Црна, КПМ220ЦТБК
  • -20%
  • -20%
Носталгија 2. Оз Пуканки И Количка За Концесија со сад од 5 Литри, Прави Чаши, Во Висока, Црна, КПМ220ЦТБК

Носталгија 2. Оз Пуканки И Количка За Концесија со сад од 5 Литри, Прави Чаши, Во Висока, Црна, КПМ220ЦТБК

DEN 1920.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОСВЕТЛЕН ЕНТЕРИЕР : осветлениот ентериер создава забавен и пријатен амбиент во просторијата и ви овозможува да гледате пуканки. ВКЛУЧЕНА КОФА : вклучена кофа за сервирање пуканки од 5 литри, лесна за чистење-правејќи да се чувствувате како да сте во кино!.Соберете го семејството за филмска вечер со оваа Носталгија со изглед на Гроздобер 2,5 мл Пуканки И Количка За Концесија Во Црно Со Сад од 5 Литри што потсетува на тивка филмска куќа и карневали од 1900-тите. ЛЕСНА ПОДВИЖНОСТ : тркалата со краци од 11 инчи со удобна рачка за влечење овозможуваат количката да се тркала секаде каде што е потребно. големиот котел од 2,5 унци со капак со двојна шарка и вграден систем за мешање се појавува вкусни крцкави пуканки. НАВАЛЕТЕ ЈА ВРАТАТА за СЕРВИРАЊЕ : Опремена Со навалена врата, собирање и сервирање пуканки никогаш не било полесно. Пуканките никогаш немале толку добар вкус дома. КОТЕЛ : котел од нерѓосувачки челик држи 2,5 унци јадра од пуканки и е дизајниран со вграден систем за мешање на јадрото и капак со двојни шарки за лесно празнење пуканки.

Главните својства

Избор на купувачот

Зачувајте на панталони за бебиња со нашите четири пакувања со активни панталони за бебиња Гербер...

Дизајнирано да ви помогне да ја подигнете тежината на возилото, приклучокот за кревање е суштинска комп

Донесете ја магијата на Дизни на спиење со овој волшебна ноќница на Рапунзел Оваа фантастична наметка п

Јакните за песни се назад и подобри од кога било! Обичен, разноврсен и стилски, loveубов прицврстен аспира�

Нејзината облека „Кина Поблана“ е полна со светла Ivивописни бои додека таа го обожава својот фустан во

Преклопните столчиња никогаш не изгледале толку стилски Но, добриот изглед на овие столчиња е само поче

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Кејт Бок 20 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетн

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобно ноќно спиење со исклучително тенок сет за дишење �

Легла со денови! Оваа три пакувања на хеланки од garanimals додаваат стил и опции во гардеробата на девојчето

Рачката на вратата на Внатрешната врата на Acdelco изгради репутација во автомобилската индустрија за ква�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Истакнати бои : Браун, тен, сиво, бело, вино што ја опфаќа работата на некои од најдобрите светови совреме

Идеалниот подарок за вашата loveубов, овие обетки се совршена големина и имаат огнен природен скапоцен ка

Додадете безвременски шарм на вашите ентериери со супериорниот килим или тркач на геометриски области

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи ПВЦ п�

Please wait...