0
clear
  • Центрични Делови 138. Спојката Роб Цилиндар Одговара изберете: 1988-ХОНДА ПРЕЛУДИУМ
  • -20%
  • -20%
Центрични Делови 138. Спојката Роб Цилиндар Одговара изберете: 1988-ХОНДА ПРЕЛУДИУМ

Центрични Делови 138. Спојката Роб Цилиндар Одговара изберете: 1988-ХОНДА ПРЕЛУДИУМ

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Центрични Делови Премиум Цилиндрите За Робови На Спојката се наоѓаат на куќиштето на ѕвончето на спојката на менувачот и го олеснуваат лесното вклучување и исклучување на брзините. Тие се поврзани со главниот цилиндар на спојката и го пренесуваат применетиот притисок за ослободување на спојката. Овие цилиндри се произведени според високи стандарди за квалитет и обезбедуваат долготрајна издржливост. Спојката Роб Цилиндар.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 48см / 18.90" Должина : 62см / 24.41" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА :

Попродажба : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни

Материјал : Пластика Дијаметар : 2,9 см / 1,14", 3,4 см / 1,33", 6,7 см / 2,63", 8 см / 3,14" Торта Алатки Тип : Калапи...

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Целосен пристап до сите порти и копчето за проверка на батеријата. Овозможува пристап до сите ваши важн

Сосема Нов Оригинален Комплет За Карбуратор Колер со Дихтунзи. Ние сме Овластен Дилер на Колер....

Бебе Боди добредојде дома Тато, Ти си Мојот Херој Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен �

Функе Менс Обични Спортски Кошули Со Компресија Со Долги Ракави Блузи За Носење Јога Кошарка Материјал

Слатки есенски дуксери за жени кои имаат печатење букви, пуловер, качулка, прилагодлива врвка за влечењ�

Одлично за внатрешен двор, градина, украси на куќи или декор за прослава.Само продадени градина знаме са

Карактеристики : Печатено во висококвалитетно мастило отпорно на избледување Печатени на платно со вр

14кт Жолто Злато Жени Принцеза Круг Дијамант Солеил Кластер Невестинска Свадба Свршенички Прстен 1.00 Cttw 1

Играчките играат клучна улога во развојот на детето Играчки едноставно како дрвени блокови или нумерир

Please wait...