0
clear
  • Кингстон Месинг ЦЦ37Т Гроздобер Ѕид Монтирање Када Тапа, Брусен Никел
  • -20%
  • -20%
Кингстон Месинг ЦЦ37Т Гроздобер Ѕид Монтирање Када Тапа, Брусен Никел

Кингстон Месинг ЦЦ37Т Гроздобер Ѕид Монтирање Када Тапа, Брусен Никел

DEN 1680.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Славините на кадата со канџи на ѕидот се совршен прицврстувач за додавање декоративен талент во вашата бања поради нивните уникатни архитектонски елементи. Со гроздобер раскош, ова ќе го комплетира вашиот рафиниран декор за бања со помош на неговата премиум четкана завршница со никел. Цврстата месинг конструкција, исто така, создава тежок, квалитетен производ. Кертриџ керамички диск без капе. 3-3/8" инсталација на ѕид. 1.75 " излив дофат. Вкрстени рачки за лесно ротирање. 3/4 " -14 нпс влезна врска. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : М половината : 7686cm / 29.9233.86 '' Хип : 104cm / 40.94 '' Должина : 56cm / 22.05 '' Големина : L половината : 8191cm / 31.8935.83

Овие гроздобер бар столици можат да одговараат на секоја декорација на домови или стил на соба...

53 '' Големина : Големина : Големина : Големина : S : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 105 CM / 41.54' 'ракав : 22cm / 8.27 '' Пан

Лавовите реге музичко знаме Бои само производи што се продаваат од Design By Humans Official се гарантирани да бида

Овој принт ќе се третира со заштитна завршница што ја штити вашата уметност од измама и штетните ефекти

Големина : 80 Препорачана возраст : 612 месеци биста : 58cm / 22.8 '' Должина на врвовите : 36cm / 14.2 '' Панталони Должи

Палецот на ракавите намалете го триењето на екраните и ви даваат мазно и удобно искуство со игри Исто та

Спецификации : Изработени од силиконски, нетоксичен, мек и флексибилен, нетоксичен, мек и флексибилен...

Висок квалитет и сосема нов Секоја Скеин е долга околу 8 метри.100 различни бои, без дупликат...

Оваа слика е отпечатена на висококвалитетна архивска фото хартија, правејќи прекрасен принт за репроду

Classic Design : Open toe, chunky heel, Прилагодлива лента за глуждот со затворање на тока Сандали за фустани за забава, к

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипа на вратот бел

Овие рустикални тематски, ласерски врежани, три панели со глава на панели имаат уникатен мотив на Бронк.

Orорж Вашингтон претставува зачудувачки 14x12 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насл�

Партиски обичен халтер халтер морнарица сина женска резервоар Tops & Camis XS (2) Ограничени количини, ексклуз�

Кучиња физиолошки панталони Теди менструални панталони кучиња тоалети од тоалети антипривлечни естру�

Големина : 80 Препорачана возраст : 06 месеци биста : 48cm / 18.90 '' Должина : 32см / 12,60 '' Должина на дното : 18см / 7.09 '

Мерки за валенција на сив и жолт прозорец Валент : високи 60 "широк x 14 " Ве молиме измерете ги вашите прозо�

Please wait...