0
clear
  • Лесно Мода Модерен Фау Мермер Врвот Тркалезна Страна Маса Во Собата, Парче, Бела
  • -20%
  • -20%
Лесно Мода Модерен Фау Мермер Врвот Тркалезна Страна Маса Во Собата, Парче, Бела

Лесно Мода Модерен Фау Мермер Врвот Тркалезна Страна Маса Во Собата, Парче, Бела

DEN 1599.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тркалезната маса има покривка од вештачки мермер за убав и елегантен изглед без високата цена. Основа во форма на крст во финиш од сенф злато е наменета за стил и структура. Со лесен дизајн и компактна големина, можете да ја користите оваа крајна табела во секој тесен простор и да ја осветлите целата соба. Врвот со дијаметар од 16 инчи е совршен за прикажување на вашите омилени зелени растенија, украси или едноставно поставување на клучот, книгите и другите мали работи. Идеален за дневната соба, спалната соба, тремот, канцеларијата, хотелот и малиот простор. Висок Квалитет : нашата странична маса за фиоки е изработена од врвен Материјал P2 MDF, издржлив, цврст и со голем капацитет за тежина. Мултифункционален : кабинетот за крајна маса може да се користи како крајна маса покрај вашиот тросед или едноставен ормар за складирање погоден за бања, ходник, дневна соба и многу повеќе, обезбедувајќи ваша интеграција на практично складирање и декорација на домот. Еко-пријателски : користење на јаглени Хидрати P2-во согласност со еко-пријателски издржливи одбори и цврсти борови дрвени нозе, што не ви носи никакви грижи за емисиите на формалдехид. Доволно Простор : ноќната маса има 1 фиока, која обезбедува доволно простор за да ги организирате вашите работи и ви дава уреден простор. Модерен Дизајн : стилски и модерен дизајн совршено компатибилен беспрекорно со секој декор во просторијата и исто така додава допир на елегантен шарм во вашата соба. Спецификации : Материјал : МДФ, Бор. Димензија : 15.7 x 11.8 x 24 " (L x W x H). Растојание Од Земјата : 4.4". Г. В. : 29 фунти. Боја : Еспресо. Количина : 2 Парчиња. Вклучен пакет : 2 х Странични Маси. 2 х инструкции.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : L Биста : 102cm / 40.16" Рамо : 43cm / 16.93" Должина : 68cm / 26.77" Големина : XL Биста : 106cm / 41.73" Рамо : 44cm / 17.32" Должи

Помислете на вашата омилена маичка да може да се вклопи над целото тело Оваа официјална маичка MLB фрлена

Секоја девојка ќе сака да се гледа во оваа вратоврска, печати со долг ракав Rashguard со лажичка дно upf 50+ зашт

Оваа фантастична маица од Wonder Nation е подготвена да го заврши својот изглед на денот за каква било активно

Сосема Нов Везувио Наполи Бренд Фустан Елек и појавување На Боути Сет Солидна Лаванда Виолетова Боја Фу

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Стилот на дијамантибод, роден во 1980тите, кога ги воведуваме ретро британските витешки машки кралеви Сл �

Спортски мета на екипажот е целогодишен главен дел од кој не можете да живеете без, и ова може да биде на�

Секој Комплет содржи 1 Пинта едностепена боја може да биде јасна обложена ако сакате Дизајнирана За апс�

Тие се толку удобни што едвај ќе забележите дека имате нешто.Големина : Биста Со Една Големина : 6494см / 25,20

Оваа капка се вклопува во конвексно огледало со електрична енергија со топлинска мрежа одговара на сле�

Паун птица со прекрасни пердуви има мотивациски слоган кој вели дека ќе биде свој вид на убава детемека

Измешајте супер мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Вашите нови хел�

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер Во споредба со вистинско

Контејнер за стакло со храна со елро Дураглас со 4 парчиња, поставен со затемнети пластични капаци, ви да

000 слики годишно Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над

Класичен, чист и кул Нашиот меѓусебно Хедер Поло е направен од мешавина од памук што совршено се спарува

Дозволете му на светот, или барем вашето блиско семејство и пријатели, знајте дека имате важен датум на �

За време на сезоната 2016 година, Дејл Ернхард, rуниор ќе ја врати познатата шема за бои на планината Дју, н�

Обичен и класично стилски лопар, Тарек Оваа безвременска силуета од Бринли Ко е направена со мека веган�

Уметник : Оксана Зиакасубјект : животински стил : еклектикпродукт Тип : галерија обвиткано платно Арттис

Please wait...